Khloe Kardashian i True

i

Autor: Wiese/FaceToFace/REPORTER

Khloe Kardashian szczegółowo opowie o zdradach Tristana! Jordyn Woods też oberwie?

2019-05-15 11:22

Najnowszy sezon reality show "Z kamerą u Kardashianów" zapowiada się mega ciekawie. Już teraz wiemy, że Khloe szczegółowo opowie o swoim miłosnym zawodzie... Myślicie, że była przyjaciółka Kylie Jenner też oberwie?

Jeśli ktoś z Was już dawno pogubił się w relacji Khloe Kardashian–Tristan Thompson, to mamy dobrą wiadomość. O wszystkim Kardashianka opowie w najnowszym sezonie rodzinnego reality show „Z kamerą u Kardasianów”. Khloe już podczas promocji nowego sezonu zaczęła szczegółowo opowiadać o swoim miłosnym zawodzie. Domyślamy się więc, że w pełnych odcinkach naprawdę będzie się działo…

„Prawda, która wyszła na jaw była miażdżąca. Straciłam wsparcie, ponieważ straciłam dwie osoby, które były mi najbliższe”. - mówiła siostra Kim Kardashian.

KHLOE KARDASHIAN BRONI JORDYN WOODS

Przypomnijmy, że Tristan Thompson zdradził Khloe z przyjaciółką Kylie Jenner, Jordyn Woods. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak na temat Jordyn wypowiadać się będzie Khloe. W jednym z wywiadów, mówiła, że Woods nie powinna czuć się winna całej sytuacji… Tak więc Khloe z pewnością ostro pociśnie Tristanowi!

Będziecie czekać na kolejny sezon?

Zobacz też: 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE