Joe Jonas i jego dwie miłości: Sophie Turner i... hulajnoga! [GALERIA]

2018-08-16 13:02

Joe Jonas i Sophie Turner wybrali się do Nowego Jorku. Paparazzi przyłapali zakochaną parę na ulicach miasta - Joe i Sophie niemal cały czas trzymali się za ręce. Aż do chwili, kiedy piosenkarz złapał... hulajnogę!

W amerykańskim szołbizie szykuje się kilka ważnych ślubów. Jedną z par, które wkrótce powiedzą sobie sakramentalne "TAK" są Joe Jonas i Sophie Turner.

W ostatnich dniach Joe i Sophie przebywają w Nowym Jorku. Fotoreporterzy sfotografowali ich w środę 15 sierpnia podczas spaceru ulicami miasta.

Na zdjęciach widzimy, jak Joe Jonas i jego narzeczona trzymają się za ręce. Tak było aż do momentu, kiedy Joe dosiadł swojej drugiej największej miłości... hulajnogi!

>> Hailey Baldwin w małej czarnej! Justin Bieber to szczęściarz - ależ ona jest sexy!

JOE JONAS MISTRZEM HULAJNOGI!

Wiedzieliście, że Joe Jonas tak bardzo kocha jazdę na hulajnodze? Po minie, jaką udało się uwiecznić paparazzim, widać od razu, że ten środek komunikacji pasuje mu najlepiej :) Niestety gwiazda Gry o tron chyba nie podziela fascynacji swojego przyszłego męża... Kiedy Joe szalał na hulajnodze, serialowa Sansa Stark zachowała bezpieczny dystans :)

>> Gra o Tron sezon 8: kiedy? Data premiery ostatniego sezonu GoT 8

Zobaczcie zdjęcia!