Joanna Przetakiewicz

i

Autor: WBF

Joanna Przetakiewicz NIE PRZESZŁA do kolejnej klasy! „Byłam bardzo z tego zadowolona”

2021-12-02 11:56

Joanna Przetakiewicz świetnie radzi sobie jako projektantka. Oprócz tego uwielbia gotować i przygotowywać wykwintne dania dla bliskich. Będąc gościem w programie Michela Morana „Kolekcja smaków”, Joanna otworzyła się na swoją przeszłość. Zdradziła, że w szkole zdarzyło jej się nie zdać do następnej klasy!

Joanna Przetakiewicz oprócz projektowania i zajmowania się marką odzieżową La Mania, uwielbia dzielić się swoim wystawnym życiem na Instagramie i opowiadać o podbojach świata i swoich sławnych znajomych.

Przetakiewicz raczej nie należy do osób zamkniętych w sobie, więc już sporo dowiedzieliśmy się na jej temat. Teraz przyszła z kolejną bombą.

Joanna była gościem w programie „Kolekcja smaków”, który prowadzi Michel Moran. To tam kolejny raz zdradziła, że uwielbia gotować, co zresztą często podkreśla w social mediach, ale też odniosła się do swojej przeszłości. Jako nastolatka projektantka nie stroniła od imprez, ale stroniła za to od… nauki. Joanna przyznała, że w liceum nie zdała z klasy do klasy!

Przeistoczyłam się w jednej chwili z anioła w diabła - i tak już trochę mi zostało - jak miałam 12 lat. Wiedziałam, że chcę być niezależna. (…) Ja się tak rozszalałam, że w pierwszej klasie liceum nie zdałam do drugiej klasy. Mało tego, byłam bardzo z tego zadowolona, bo wiedziałam, że będę miała bardzo dużo czasu na zabawę i na przyjaciół. Już wtedy kochałam modę, życie, już wtedy byłam la dolce vita.

- mówiła.

Zaskoczeni?

Sara James jak Rihanna w ESKA Live! Ciarki gwarantowane

Zobacz też: Lady Gaga w kuloodpornej sukience