Joanna Przetakiewicz

i

Autor: WBF Joanna Przetakiewicz w Nowym Jorku

Joanna Przetakiewicz kusi ciałem w Nowym Jorku. Zachwytom nie ma końca

2022-05-27 14:55

Joanna Przetakiewicz z okazji swoich imienin wrzuciła na Instagram swoje zdjęcie, na którym prezentuje się w nad brzegiem oceanu, ubrana jedynie w kostium kąpielowy. Tym zdjęciem zdecydowanie odczarowuje mit, iż w tym wieku nie wypada już czerpać z życia wszystkiego co najlepsze.

54-latka doskonale zna swoją wartość i widać, że wspaniale czuje się w swoim ciele. Można to zauważyć chociażby w jej social mediach, gdzie często przekazuje swoim fankom złote myśli na temat wiary w siebie, realizowania swoich pasji czy brania z życia pełnymi garściami.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Joanna Przetakiewicz zachęca do chwalenia się bogactwem. Czujecie się przekonani?

Joanna Przetakiewicz o miłości i budowaniu relacji

Joanna Przetakiewicz opublikowała na Instagramie post z okazji swoim imienin. Obszerny wpis opatrzyła seksownym zdjęciem, na którym widzimy jak polska gwiazda korzysta z uroków gorącej plaży nad brzegiem oceanu. Fotografia wygląda niczym wyjęta z ekskluzywnego magazynu o modzie. Bizneswoman przekazała swoim fankom ważne treści, które powinny wziąć sobie do serca.

Szczęście to zdrowie, miłość, dom, marzenia. To też pieniądze - nieodłączny element naszej codzienności. Ale jego największym faktorem są… ludzie, których mamy wokół siebie. Oddani i kochający. Którzy dotrzymują Ci kroku. Z którymi się rozwijasz. Przy których możesz być sobą, prawdziwa. To dzięki nim czujesz się bezpieczna – tak zaczęła swój imieninowy wpis.

Prostym przekazem, Joanna Przetakiewicz inspiruje kobiety w całej Polsce i stara się dawać im siłę, która może pokonać wszelkie przeciwności losu. W tym celu założyła ruch społeczny o nazwie Era Nowych Kobiet, której działania zachęcają kobiety do przemiany osobistej i zawodowej.

Zdolność budowania bliskich relacji i dbania o nie to najważniejsza umiejętność w życiu. Warta każdego wysiłku. To troska i czułość. Szacunek i to co najlepsze. Spirala wzajemnego wsparcia i docenienia. Chwil cudownej radości i wspólnych recept na kryzys. Szczepionka na samotność – dodała.

Tyle pięknych słów miała do przekazania celebrytka z okazji swoich imienin, a fanki nie pozostawiły tego bez komentarza: „Petarda ale jesteś wspaniałą Kobietą i jaką sexi”, „Samych cudowności niech będzie tylko szał i obłęd”, „Niepowtarzalna jedyna w swoim rodzaju i miłością do innych ludzi”.

Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7