Celebryci

Joanna Przetakiewicz będzie robiła imprezy w bagażniku. Budowa tego auta trwała rok! [ZDJĘCIA]

2024-04-14 14:36

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens, jedna z najsławniejszych par polskiego show-biznesu, wiedzie luksusowe życie. Dzięki wielkiej fortunie mogą pozwolić sobie na spełnianie najbardziej ekstrawaganckich i wyrafinowanych marzeń, dotyczących życia codziennego, podróży, czy samochodów. Właśnie pokazali swój nowy, czterokołowy nabytek. 30-letni samochód został stuningowany specjalnie na potrzeby pary. Przetakiewicz stwierdziła, że w bagażniku można śmiało urządzać imprezy. Zobaczcie to imponujące wnętrze!

Joanna Przetakiewicz, była żona zmarłego w 2015 roku Jana Kulczyka i obecna partnerka polsko-holenderskiego producenta telewizyjnego Rinke Rooyensa, to jedna z najbogatszych i najbardziej wpływowych kobiet w Polsce. Właścicielka firmy odzieżowej La Mania, założycielka ruchu Era Nowych Kobiet i matka trzech synów, wiedzie luksusowe życie w Konstancinie Jeziornie pod WarszawąUtrzymuje stały kontakt ze swoimi fanami na Instagramie. Jej aktywność śledzi ponad pół miliona użytkowników. Właśnie pochwaliła się nowym samochodem, którego wnętrza robią piorunujące wrażenie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Joanna Przetakiewicz NIE PRZESZŁA do kolejnej klasy! „Byłam bardzo z tego zadowolona”

FB - Reacts - Roxie Węgiel | ESKA

Nowy samochód Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa z imprezowym sznytem. Wnętrze robi duże wrażenie

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens mogą pozwolić sobie na auta z najwyższej półki z nowoczesnym wyposażeniem. Przed ponad rokiem postanowili odświeżyć wygląd 30-letniego auta terenowego. We wnętrzu Land Rovera Defender zdecydowali się na beżową, skórzaną tapicerkę, pełną elektronikę i ciekawe podświetlenie niektórych elementów. Podłoga z kolei wyłożona jest drewnianymi panelami. W bagażniku znalazł się miejsce na dwie kanapy, ułożone naprzeciwko siebie, sprawiając, że podczas postoju można wygodnie rozsiąść się w tylnej części auta. To idealne rozwiązanie w przypadku wypadu na camping lub krótki wypad za miasto na łono natury. Joanna Przetakiewicz zauważyła również, że w bagażniku można spokojnie zrobić imprezę w gronie znajomych. Sami zobaczcie, jak prezentuje się wóz.