Joanna Opozda

i

Autor: WBF

Joanna Opozda urodziła! Sentymentalny wpis aktorki rozczulił internet

2022-02-23 8:18

Joanna Opozda i Antek Królikowski zostali rodzicami. Choć z początku tygodnia aktorka chodziła o duchową pomoc i nikt nie wiedział o co chodzi, to teraz już wiadomo, że właśnie wtedy zaczynała się akcja porodowa. Na świecie jest już owoc miłości aktorów, a mianowicie Vincent. Aktorka sentymentalnym wpisem rozczuliła internautów!

Joanna Opozda i Antek Królikowski zostali rodzicami! Aktorka urodziła syna poprzez cesarskie cięcie w wyjątkową datę, a mianowicie we wtorek 22.02.2022 roku. Choć ciąża była dla niej ciężkim okresem, ponieważ nie wychodziła z łóżka i bardzo źle się czuła, a w dodatku musiała mierzyć się z problemami rodzinnymi, to chłopiec urodził się cały i zdrowy. Rodzice nadali mu wyjątkowe i niespotykane imię. Owocem miłości aktorów - Joasi i Antka jest mały Vincent. Świeżo upieczona mama podzieliła się radosną nowiną ze światem, a swoim sentymentalnym wpisem rozczuliła cały internet. Moc rodzi się z nadziei, nadzieja z Miłości - napisała na Instagramie i dodała:

- Tak wiele razy wyobrażałam sobie nasze pierwsze spotkanie…. Dziś, w końcu mogę Cię przytulić.Moje małe cudo. Przez te wszystkie miesiące dłużyło mi się w łóżku, które stało się moim więzieniem. Choroba, cierpienie, płacz, hormony i niewyobrażalny stres. Ciągłe poczucie zagrożenia i strachu…. Było nam cholernie trudno. I Ty niestety wiesz o tym najlepiej mój synu. Przetrwaliśmy. Cieszę się, że jesteś cały i zdrowy. Że daliśmy radę, że Ty dałeś radę. Mój mały, dzielny Vin. Nadrobimy wszystkie spacery i w końcu pokaże Ci świat. Zawsze cieszyłam się z każdego Twojego nawet najmniejszego ruchu w moim brzuchu. Z każdego Twojego mocnego kopnięcia (myślałam sobie: takie małe nóżki a jakie silne!) Z każdego Twojego uśmiechu na usg. A śmiałeś się często, nawet kiedy mi było smutno. Jesteś moja iskierką i nadzieją. Myśle, że będziesz bardzo wesołym, mądrym i wrażliwym chłopcem. Chce żeby Twoje życie było przepełnione miłością i radością. Tak krótko się znamy a tak wiele już razem przeszliśmy. Kocham Cię synku ❤️ Przed nami życie.

ZOBACZ TAKŻE: Joanna Opozda w zaawansowanej ciąży. Fani 'promieniejesz'

Radosną nowiną podzielił się także ojciec Vincenta, Antek Królikowski. Udostępnił post swojej małżonki na InstaStories i dodał do niego emotki. Po ogłoszeniu przez aktorkę wspaniałej nowiny o narodzinach ich syna, w komentarzach wylała się lawina gratulacji, a wiele osób stwierdziło, że Vin urodził się w wyjątkową datę, o której nie da się zapomnieć. W numerologii 22.02.2022 to naprawdę szczęśliwa data. Składamy serdeczne gratulacje świeżo upieczonym rodzicom!

PREQUEL, SEQUEL, SPIN-OFF… Co to jest? O co w tym chodzi? | To Się Kręci #1