Joanna Opozda i Antek Królikowski

i

Autor: WBF

Joanna Opozda i Antek Królikowski rozstali się?! Inne gwiazdy oceniają zachowanie aktora

2022-02-26 14:34

W miniony wtorek Joanna Opozda i Antek Królikowski zostali rodzicami. Niestety chwilę później okazało się, że para rozstała się ze względu na nowy związek aktora z niejaką Izą. Informacja ta zszokowała cały internet, a całe zajście komentują inne gwiazdy. Na temat zachowania Antka wypowiedziała się między innymi Sylwia Bomba i Maja Hyży.

Związek Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego od początku był bardzo burzliwy. Para przez jakiś czas się spotykała, później nastąpiło rozstanie, a następnie kolejny powrót jednak tym razem z przytupem. Aktorzy ogłosili, że zamierzają się pobrać, a wkrótce świat obiegła informacja, że Joanna Opozda jest w ciąży. Niestety był to bardzo ciężki czas dla aktorki, ponieważ musiała mierzyć się ze stresującymi sytuacjami rodzinnymi, a także złym samopoczuciem. W związku z tym ograniczyła swoją działalność w social mediach, by się wyciszyć.

W miniony wtorek, a dokładnie 22 lutego 2022 roku, na świat poprzez cesarskie cięcie przyszedł Vincent - syn Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego. Choć mogło się wydawać, że aktorka może liczyć na swojego męża, pojawiły się szokujące doniesienia o ich rozstaniu. Królikowski miał zostawić Joasię dla kochanki, niejakiej Izabeli, która jest koleżanką aktorki.

ZOBACZ TAKŻE: Joanna Opozda urodziła! Sentymentalny wpis aktorki rozczulił internet

The Voice Kids: Cleo, kobieta która żadnej pracy się nie boi

Gwiazdy potępiają zachowanie Antka Królikowskiego

Niedawno na instagramowym profilu Pudelka, pojawiły się zdjęcia Joanny Opozdy samotnie opuszczającej szpital. Obrazek mocno dotknął wiele osób i choć aktorzy nie potwierdzili oficjalnie swojego rozstania, to informacja szybko rozeszła się w internecie. Sprawę komentują zarówno media, internauci, jak i celebryci. Na temat zachowania Antka, wypowiedziała się między innymi Sylwia Bomba czy też Maja Hyży, publikując InstaStories.

ZOBACZ TAKŻE: Maja Hyży PRZESADZIŁA? Internauci nie mieli dla niej litości

- Joasiu, nie miałyśmy przyjemności się jeszcze spotkać, ale jeśli to prawda, co czytam, to sercem jestem z Tobą. Nie ma gorszych lęków dla kobiety w ciąży, młodej Mamy, od tych, z którymi się mierzy teraz Twoja rzeczywistość. Jesteś piękną, dzielną kobietą! Faceci ogarnijcie się. Faceci, ogarnijcie się! Nie można być całkowicie wypłukanym z człowieczeństwa - napisała Maja Hyży

Sylwia Bomba również nie kryła swojego rozczarowania i opublikowała swój komentarz pod zdjęciami na Instagramie Pudelka:

- Tylko jedno słowo dla takiego chłopca: CH** ! Piszę to, mając świadomość, jakiej wagi jest to słowo. Joasia wydawała się naprawdę złe znosić ciążę i być zagubiona przez hormony. Co za człowiek może zrobić coś takiego? Jestem zdruzgotana, co się dzieje z tymi facetami. Kobieta rodzi dziecko, jest zagubiona i obolała, a facet co? Nie ma go. Brak słów, by wyrazić moje współczucie i żal oraz pogardę dla tego typka

Niestety nadal nie wiemy jaka jest prawda, jeśli chodzi o związek Joanny Opozdy z aktorem. Jednak w sobotnie popołudnie 26 lutego, Antek Królikowski opublikował InstaStories na którym widać małą rączkę Vincenta.