Maja Hyży PRZESADZIŁA? Internauci nie mieli dla niej litości

2022-02-10 10:25 ek
Maja Hyży
Autor: WBF

Maja Hyży w 2022 roku zostanie mamą, dlatego od jakiegoś czasu chętnie eksponuje swój ciążowy brzuszek. Podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką miała na sobie specjalną kreacje, którą podkreśliła swój stan, jednak podczas premiery filmy „Miłość jest blisko” jak sądzi wiele osób, zaliczyła wtopę. Czy piosenkarka przesadziła? Internauci tym razem nie mieli dla niej litości.

Maja Hyży w 2022 roku zostanie mamą po raz czwarty. O tym mogliśmy dowiedzieć się pod koniec 2021 roku, kiedy to wiele osób zaczęło spekulować że piosenkarka jest w ciąży. Jak się później okazało, ta informacja była prawdą. Jej błogosławiony stan można było podziwiać publicznie po raz pierwszy, podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką, kiedy to piosenkarka pojawiła się na scenie w Zakopanem. Hyży olśniła kreacją podkreślającą ciążowy brzuszek dosłownie każdego, a pozytywnych komentarzy w sieci nie było końca. Od tamtej pory piosenkarka chętnie eksponuje swój błogosławiony stan, a internautki na ten widok po prostu się rozczulają. Niestety, jak sądzi wiele osób - Maja Hyży zaliczyła ostrą wpadkę na premierze filmu „Miłość jest blisko”. Przesadziła? Tym razem internauci nie mieli dla niej litości. Maja Hyży pokazała zbyt dużo?

ZOBACZ TAKŻE: Nie tylko Rihanna jest w ciąży. Te gwiazdy też rodzą w 2022 roku!

Maja Hyży jako Rihanna w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Maja Hyży w ciąży pokazała zbyt dużo?!

We wtorek 8 lutego odbyła się premiera filmu „Miłość jest blisko”, na której pojawiła się między innymi Maja Hyży ze swoim partnerem. Piosenkarka chętnie pozowała na ściance eksponując swój ciążowy brzuszek w specjalnej kreacji. Niestety strój Mai nie spodobał się wielu osobom. Powód? Zdaniem internautów był zbyt wyzywający i niestosowny:

- Z całym szacunkiem do Mai ale strój jak dla mnie nie odpowiedni

- Ten strój nie był dobrym wyborem na ściankę 😔

- Przesadziła

- Myślę, że znacznie korzystniej by pani wyglądała z zasłoniętymi brzuchem..

- Coś tu nie poszło z tym strojem, po kiego gwinta tak paradować z brzuchem ciążowym i tak każdy wie że jesteś w ciąży 😂😂😱

- Uwielbiam Cię. Ale nie wygląda to ładnie 🧐😔

Maja Hyży pokazała na premierze za dużo? W obronie piosenkarki stanęli jej wierni fani. Porównali całą sytuację do Rihanny, która niedawno ogłosiła światu, że jest w ciąży właśnie w podobnym outficie i nikt nie miał z tym problemu:

- Rihanna ubrała taki strój wszyscy prawie udostępniali, wręcz zachwyceni. Polka ubrała to mało apetyczne, nie pasuje 🙈 Nie dogodzisz. Piękny stan. Mi tam się podoba, niech każda kobieta w ciąży eksponuje swój ciążowy brzuszek jak chce, byleby się dobrze w tym czuła.☺️

Poniżej możecie zobaczyć jak Maja Hyży prezentowała się na premierze filmu „Miłość jest blisko”. Waszym zdaniem przesadziła z kreacją? Koniecznie dajcie nam znać co o tym sądzicie w ankiecie poniżej.

Sonda
Maja Hyży przesadziła odsłaniając ciążowy brzuszek?
NAJNOWSZE