Joanna Okuniewska

i

Autor: Screen/Instagram/@tu_okuniewska Joanna Okuniewska pokazała zdjęcie swojej partnerki

Gwiazdy

Joanna Okuniewska ujawniła kim jest jej dziewczyna. Zapozowały razem do zdjęcia

2023-12-19 13:32

W mediach społecznościowych Joanna Okuniewska zaskoczyła swoich fanów nie tylko ogłaszając koniec długotrwałego związku z Amadeuszem, ale także ujawniając swoje nowe uczucie. Pokazała swoją ukochaną, a tym samym rozpoczyna nowy rozdział w swoim życiu.

Podcasty "Tu Okuniewska", "Matka Matce" i "Moje przyjaciółki idiotki" w krótkim czasie zdobyły ogromną popularność, przyciągając uwagę wielu Polek. Choć pierwotnym celem ich autorki, Joanny Okuniewskiej, było dzielenie się przemyśleniami i opowiadanie historii swoich przyjaciółek, to teraz jej imię i nazwisko zna praktycznie każdy. Joanna Okuniewska stała się swoistym "plastrem" i przewodnikiem w poszukiwaniach szczęścia dla wielu słuchaczy. Mimo że jej życie miłosne nie było usłane różami, co stało się inspiracją dla jej twórczości, ostatecznie znalazła szczęście u boku Amadeusza, z którym ma córkę Helenkę. Niestety, w lipcu podzieliła się informacją, że po ośmiu latach spędzonych razem zdecydowali się na rozstanie. Teraz Joanna Okuniewska podzieliła się ze światem zdjęciem z tęczową flagą, ogłaszając swój coming out.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Billie Eilish zrobiła coming out. "Lubię chłopaków i dziewczyny"

Radio Eska: Ta dziewczyna ma głos jak sanah! Opadła nam szczęka, gdy ją usłyszeliśmy

Joanna Okuniewska znalazła szczęście u boku znanej producentki muzycznej

Joanna Okuniewska nie chciała długo ukrywać swojego szczęścia, dlatego już tydzień po dokonaniu coming outu, przekazała kolejne wieści. Okazuje się, że podcasterka nie jest sama, u jej boku pojawiła się inna kobieta. Zdjęciami podzieliła się w mediach społecznościowych.

Joanna Okuniewska

i

Autor: Screen/Instagram/@tu_okuniewska Joanna Okuniewska pokazała zdjęcie ze swoją partnerką

Joanna Okuniewska oznaczyła na zdjęciu Natalię Zamilską, znaną producentkę muzyczną, która pracowała m. in. z Natalią Przybysz, The Dumplings, Quebonafide, czy Marią Peszek. Była nominowana w 2017 roku do Fryderyków za album, który stanowił ścieżkę dźwiękową do gry "Ruiner", a w 2018 roku zdobyła nagrodę Digital Dragons za najlepszą ścieżkę dźwiękową do gry. W 2016 roku dokonała coming outu jako osoba homoseksualna.