Dawid Woliński utlenił się na platynę! Specjalnie na finał Top Model 8? [ZDJĘCIA]

2019-11-21 19:00 nk
Dawid Woliński
Autor: TRICOLORS/East News

Dawid Woliński zaskoczył fanów totalną metamorfozą! Projektant i juror programu Top Model 8 zaprezentował się na otwarciu HE Concept Store w Warszawie w nowej fryzurze. Jak podoba Wam się jego platynowy blond? Niby zmiana nie jest ogromna, a jednak w pierwszej chwili go nie poznaliśmy! Zobaczcie zdjęcia odmienionego tuż przed finałem Top Model 8 Wolińskiego! Podoba się?

Finał Top Model 2019 już 25.11.2019. Choć wielką nieobecną będzie Joanna Krupa, pozostali jurorzy i prowadzący postarają się, by poniedziałkowy wieczór na długo zapadł widzom w pamięci. Najwyraźniej bardzo stara się o to Dawid Woliński, który tuż przed finałem Top Model 2019 postawił na odważną zmianę na swojej głowie!

Dawid Woliński z blondu na... blond!

Dawid Woliński, Marcin Tyszka, Katarzyna Sokołowska i Michał Piróg (w zastępstwie Joanny Krupy) oceniali uczestników Top Model podczas Fashion Week Istanbul. Impreza odbyła się w październiku i właśnie tam był nagrany półfinał programu. W ostatnim jak dotąd odcinku show dowiedzieliśmy się, że do finału awansowali: Sandra Dorsz, Olga Kleczkowska, Dawid Woskanian i Stanisław Obolewicz. To właśnie oni będą największymi gwiazdami finału...

... no, chyba że show skradnie im Dawid Woliński, który w środę, 20 listopada, pozował fotoreporterom na otwarciu HE Conceprt Store w Warszawie. Projektant zaskoczył wszystkich nową fryzurą. Juror Top Model, który do swojego wyglądu przykłada dużą wagę, tym razem postawił na jaśniutki, platynowy blond. Woliński z natury ma jasne włosy, ale teraz jego fryzura jest prawie biała!

Jak Wam się podoba w ten odsłonie? My chyba wolimy go au naturel... Ale może się przyzwyczaimy. ;)

Dawid Woliński
Autor: TRICOLORS/East News
Dawid Woliński
Autor: TRICOLORS/East News
Dawid Woliński
Autor: TRICOLORS/East News
NAJNOWSZE