Joanna Krupa w skąpym stroju kąpielowym PRĘŻY się przed aparatem! ALE WIDOKI! [ZDJĘCIE]

2021-03-06 19:00 RD
Joanna Krupa
Autor: WBF

Joanna Krupa przyzwyczaiła swoich fanów do tego, że na jej profilach w mediach społecznościowych pojawiają się zdjęcia, na których widać ją w różnych sytuacjach i pozach. Tym razem gwiazda postanowiła pokazać się w skąpym stroju kąpielowym podczas relaksu. W tle są piękne widoki natury. Przeczytajcie i zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Joanna Krupa obecnie zdecydowanie skupia się na życiu rodzinnym. Już jakiś czas temu na świat przyszło pierwsze jej dziecko. Modelka i prezenterka telewizyjna świetnie sprawdza się w roli mamy. Ostatnio stwierdziła nawet, że nie wróci na plan popularnego w Stanach Zjednoczonych programu "The Real Housewives of Miami, ponieważ chce, by córka była z niej dumna. Trudno z tym dyskutować. O takich sprawach myślą chyba wszyscy, popularni (ale nie tylko), rodzice. Nie przeszkadza jej to jednak w publikowaniu prywatnych zdjęć na Instagramie. Nad nimi Asia ma stuprocentową kontrolę. 

Te gwiazdy siedziały w więzieniu | ESKA XD - Hotplota #17

Joanna Krupa pozuje w skąpym stroju kąpielowym! Fani: ALE WIDOKI

Najnowsze zdjęcie na Instagramie Joanny Krupy rozgrzało fanów do czerwoności. Są dwa powody. Pierwszy to poza Joanny Krupy i jej skąpy strój kąpielowy. Drugi to piękne widoki natury, które widać za oknem. Zobaczcie sami: 

NAJNOWSZE