Joanna Krupa: W jakich filmach grała? Z kim miała beef? Wiecie o niej wszystko? [QUIZ]

2019-11-03 14:57 nk
Joanna Krupa
Autor: WBF

Joanna Krupa to jedna z najbardziej znanych w świecie polskich modelek. To jednak także bardzo ciekawa osobowość. Gwiazda właśnie urodziła swoje pierwsze dziecko. Czy wiecie o niej wszystko? Rozwiążcie nasz quiz o Joannie Krupie, by to sprawdzić! Niektóre pytania są naprawdę niełatwe! Będziecie mieli z nimi problem?

Joanna Krupa właśnie urodziła swoją długo wyczekiwaną córeczkę! Radosną wiadomością polska modelka podzieliła się z fanami na Instagramie. To wyjątkowy moment dla gwiazdy i jej męża, Douglasa Nunesa. Dżoana długo bowiem zwlekała z decyzją o powiększeniu rodziny. Z pierwszym mężem, Romainem Zago, nie zdecydowała się na to mimo nacisków z jego strony. Dopiero z Douglasem postanowiła stworzyć rodzinę.

Joanna Krupa w Polsce jest znana głównie z prowadzenia programu Top Model, jednak jej kariera w USA rozwija się od wielu lat. Szczęśliwy dzień w życiu gwiazdy to dobry moment, by sprawdzić swoją wiedzę na jej temat. Czy Dżoana ma przed Wami jakieś tajemnice? Sprawdźcie, co o niej wiecie!

Rozwiążcie nasz quiz wiedzy na temat Joanny Krupy!

NAJNOWSZE