Joanna Krupa urodziła córkę! Znamy imię dziecka. Zobacz szczegóły!

2019-11-03 18:01 nk
Joanna Krupa urodziła
Autor: instagram.com/joannakrupa/ Joanna Krupa urodziła

Joanna Krupa urodziła córeczkę! Modelka osobiście poinformowała o narodzinach dziecka na Facebooku. Zobaczcie szczegóły!

Z ostatniej chwili:

Joanna Krupa urodziła dziecko. Maleństwo przyszło na świat 2 listopada 2019 roku tuż przed godziną 18:00 lokalnego czasu.

Modelka poinformowała, jak ma na imię jej dziecko. Córka Joanny Krupy nazywa się Asha-Leigh Nunes.


Joanna Krupa już wcześniej informowała, że termin porodu jej dziecka przypada na początek listopada. Polska modelka do ostatniej chwili bardzo chętnie i otwarcie dzieliła się z fanami okresem oczekiwania na maleństwo. Od kiedy w dzień matki podzieliła się radosną informacją o ciąży, na jej Instagramie mogliśmy podziwiać kolejne zdjęcia rosnącego brzuszka, etapy przygotowań wyprawki, baby showers, a nawet filmiki z wizyt u ginekologa. Dżoana postanowiła pokazać im także ostatni ważny moment przed porodem...

Joanna Krupa tuż przed porodem...

Modelka pokazała fanom zdjęcie, które może być ostatnią okazją do zobaczenia jej z dużym brzuszkiem. A ten - trzeba przyznać - wyglądał naprawdę imponująco! Fotkę znajdziecie poniżej.

A to oficjalny komunikat o narodzinach dziecka, jaki Joanna Krupa zamieściła na Facebooku w niedzielę 3 listopada tuż po godzinie 17:00 polskiego czasu:

Poniżej znajdziecie zdjęcie zrobione podczas ostatniej wizyty modelki u ginekologa. Dżoana kończyła wtedy 39. tydzień ciąży.

Ostatnia wizyta u lekarza zanim ją poznamy

- napisała na Instagramie wyraźnie rozemocjonowana Joanna Krupa.

Jej brzuszek nie pozostawiał wątpliwości, że Dżoana nie może doczekać się porodu - nie tylko dlatego, że pragnie już poznać córeczkę, ale także dlatego, że musi być jej już bardzo ciężko dźwigać ją w środku!

NAJNOWSZE