Joanna Krupa szczerze o Karolinie Pisarek. TE słowa szokują!

i

Autor: Akpa

Joanna Krupa szczerze o Karolinie Pisarek. TE słowa szokują!

2023-02-21 12:16

Konflikt Joanny Krupy z Karoliną Pisarek znany jest ich fanom od dawna. Panie ewidentnie nie pałają do siebie sympatią. Mimo to jurorka postanowiła wypowiedzieć się na temat byłej uczestniczki Top Model. Swoją szczerością naprawdę zaskoczyła. Nikt się nie spodziewał, że z jej ust padną takie słowa!

O tym, że Karolina Pisarek i Joanna Krupa nie pałają do siebie sympatią wiadomo od dawna. Choć panie były kiedyś bliskimi koleżankami z branży, w pewnym momencie coś między nimi nie zagrało. Wdały się w ostry konflikt, który toczył się przez lata. Pomimo ich widocznej na pierwszy rzut oka niechęci do siebie, prowadząca Top Model postanowiła wypowiedzieć się na temat byłej uczestniczki programu. Jej słowa okazały się naprawdę zaskakujące, chyba nikt nie spodziewał się ich usłyszeć. Oczywiście nie powstrzymała się od wbicia szpileczki prosto w żonę Rogera Salli. Co miała do powiedzenia? Szczegóły znajdziecie pod wideo!

Sylwia Przybysz w ciąży pozuje w bieliźnie. Fani zachwyceni urodą!

Hity, które podbijają TikToka. Stały się viralami!

Joanna Krupa miło o Karolinie Pisarek

Pomimo waśni i sporów Joanna Krupa potrafiła odstawić na bok swoje złe wrażenia i pochwalić Karolinę Pisarek. Kobieta dostała pytanie odnośnie osób, które zrobiły karierę po Top Model. Oczywiście przyznała, że nie jest to łatwe, trzeba się starać. Mimo to są jednak uczestnicy, którym się udało. Mowa między innymi o Jakobie Koselu, Klaudii El Dursi oraz właśnie żonie Rogera Salli.

Julia Wieniawa w bikini pozuje na Malediwach. Uciekła z zimnej Polski do raju

El Dursi - bardzo jej kibicowałam. Jurorzy na mnie patrzyli, że jestem jakąś wariatką, kiedy chciałam jej dać złoty bilet, ale do końca o nią walczyłam i myślę, że bardzo ładnie sobie wykorzystała ten moment i robi karierę. No też wiadomo Pisarek bardzo dużo osiągnęła... - wyznała Joanna Krupa w rozmowie z Pudelkiem.

Joanna Krupa o Pisarek

Choć Joanna Krupa pochwaliła karierę modelki, nie powstrzymała się od gorzkich słów w stronę byłej uczestniczki Top Model. Przyznała, że pomimo jej sukcesów, ona sama nie jest za nią sercem. Myślicie, że panie kiedyś zakończą swój konflikt?

Nie jestem za nią sercem, tylko wiem, że osiągnęła... coś. Wykorzystała moment, który miała no i good for her, ale czy za sercem, to bym nie przesadzała - podsumowała topmodelka.

Sonda
Konflikt Joanny Krupy i Karoliny Pisarek kiedyś się skończy?