Joanna Krupa pokazuje ciążowy brzuszek! Jest już naprawdę duży! <3 [FOTO]

2019-06-16 11:00 DR
Joanna Krupa chwali się ciążowym brzuszkiem
Autor: Instagram / Joanna Krupa Joanna Krupa chwali się ciążowym brzuszkiem

Pod koniec maja Joanna Krupa na swoim profilu na Instagramie pochwaliła się nagraniem USG, na którym widać, że piękna modelka jest w ciąży. Wielu tych faktem było zaskoczonych, ale oczywiście wszyscy się z tego cieszą. Joannie przez dłuższy czas udawało się ukrywać ciążowy brzuszek, ale nie można było robić tego w nieskończoność. Gdy brzuszek urósł do takich rozmiarów, że trudno go ukryć, Joanna postanowiła się nim pochwalić na Instagramie. Zobaczcie zdjęcie, które pojawiło się na jej profilu!

Joanna Krupa w kwietniu skończyła 40 lat. Wychodzi na to, że modelka doszła do wniosku, że to idealny wiek, by zostać mamą. Nie ma co się dziwić, bo niejednokrotnie wspominała ona w wywiadach, że bardzo chciałaby już urodzić dziecko. Marzenie gwiazdy się spełniło. Pod koniec maja Joanna Krupa na swoim profilu na Instagramie zamieściła nagranie, które wywołało sensację. Było to nagranie z badania USG, które jednoznacznie potwierdziło, że modelka jest w stanie błogosławionym. Przypomnijmy sobie to urocze wideo:

Joanna bardzo cieszy się z tego, że jest w ciąży. Modelka jednak wychodzi z bardzo słusznego założenia, że ciąża to nie choroba i nie ma zamiaru rezygnować z pracy. I tak na przykład obecnie pracuje ona na planie kolejnej edycji programu „Top Model”, którego jest jurorką. Oczywiście ciążowego brzuszka nie da się już ukryć, dlatego Joanna postanowiła pokazać go w całej krasie. Oczywiście na Instagramie. Zobaczcie sami:

Wyświetl ten post na Instagramie.
Everything is getting bigger 🤰🏼😱 Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Oczywiście cała redakcja Hotploty życzy samych dobrych chwil w stanie błogosławionym! <3

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE