Edyta Górniak przeprasza fanów za odwołany koncert w Opolu! Kiedy pojawi się na scenie?

2019-06-16 9:55 DR
Edyta Górniak przeprasza fanów za odwołany koncert w Opolu
Autor: Instagram / Edyta Górniak Edyta Górniak przeprasza fanów za odwołany koncert w Opolu

Edyta Górniak napędziła nam wszystkim stracha! W piątek gwiazda miała wystąpić podczas festiwalu w Opolu. Piosenkarka przygotowała swój hit „To nie ja”, z którym występowała kilkanaście lat temu na Eurowizji. Niestety, po intensywnych próbach Edyta wróciła do hotelu i bardzo źle się poczuła. Diwa musiała zostać przewieziona do szpitala. Jej koncert został odwołany. Teraz Górniak tłumaczy, co się stało. Na Hotplota.pl przeczytacie, co napisała Edyta Górniak i stanie swojego zdrowia.

Edyta Górniak ma bardzo duże grono swoich wiernych fanów. To przede wszystkim oni, ale oczywiście nie tylko czekali na występ Edyty podczas festiwalu w Opolu. Dla gwiazdy był to ważny koncert z dwóch powodów. Po pierwsze jest to jej rodzinne miasto, a po drugie Górniak ma bardzo duży sentyment do piosenki, którą miała zaśpiewać podczas występu, czyli „To nie ja”. Dlatego piosenkarka bardzo intensywnie przygotowywała się do tego dnia. Brała udział w długich próbach. Niestety, w amfiteatrze w Opolu warunki nie były najlepsze. Upał dał się we znaki piosenkarce, a także muzykom. Edyta po kilkudziesięciu minutach w pełnym słońcu wróciła do hotelu. Tam bardzo źle się poczuła. Na miejsce natychmiast wezwano karetkę, ponieważ u Edyty podejrzewano zawał serca. Zespół medyczny natychmiast podjął decyzję o przewiezieniu gwiazdy do szpitala, by zrobić najpotrzebniejsze badania. Na szczęście okazało się, że to nie zawał.

Do tej pory o stanie zdrowia gwiazdy mówił tylko jej manager. Teraz jednak Edyta sama postanowiła zabrać głos w tej sprawie. Zrobiła to za pomocą swojego konta na Instagramie. CO napisała Edyta Górniak o swojej chorobie?

Nie wiem nawet co mam powiedzieć.. Przepraszam Wszystkich za wywołany wczoraj stres i ogromne zamieszanie, które spowodowała sytuacja mojego stanu zdrowia. Dziękuję Wszystkim sanitariuszom, pielęgniarzom i lekarzom, którzy z tak ogromnym zaangażowaniem i starannością przeprowadzili pilną hospitalizację. Czuję się już dużo lepiej. 

Dziękuję moim nieocenionym Fanom, publiczności opolskiej, a także dziennikarzom za płynące zewsząd do mnie słowa wsparcia, modlitwy i Miłości.. ❤️ To co się wydarzyło odbieram jako mocne pouczenie od losu, że być może za głęboko zanurzyłam się w stresy.. Nie wyobrażam sobie świętować tak pięknego, wspólnego Jubileuszu utworu „To nie ja” inaczej, niż w moim rodzinnym Opolu. Dlatego robię wszystko, aby zregenerować organizm i jutro stanąć dla Was na scenie. 
Przepraszam i Dziękuje całym sercem ♥️ 

napisała w poście Edyta i dodała takie oto zdjęcie:

Liczymy na to, że Edyta wróci do sił i wkrótce będzie mogli zobaczyć ją już pełną energii na scenie – nie tylko w Opolu! Cała redakcja Hotploty życzy duuuuuużo zdrowia! <3

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE