Joanna Krupa ostrzegała Karolinę Pisarek. Nie wzięła tego do serca!

i

Autor: Akpa

Gwiazdy

Joanna Krupa ostrzegała Karolinę Pisarek. Nie wzięła tego do serca!

2023-08-03 12:15

Joanna Krupa zdradziła nieco więcej na temat jej stosunków z Karoliną Pisarek. Światowa modelka zdradziła, że ostrzegała swoją koleżankę z branży przed osobą, która zaszła jej za skórę. Okazuje się, że ma z nią złe doświadczenia. Choć chciała pomóc, nic z tego nie wyszło. O co chodzi? Wyjaśniamy!

Karolina Pisarek i Joanna Krupa poznały się jeszcze w 2015 roku, kiedy to Pisarek została uczestniczką kultowego programu Top Model. Podczas kręcenia show miały raczej dobre relacje, jednak po latach wszystko się zmieniło. Krupa niezbyt chętnie wypowiadała się pozytywnie na temat młodszej koleżanki z branży. Raz nawet przyznała, że nie jest za nią sercem, jednak ma świadomość, iż robi karierę. Teraz okazuje się, że swego czasu - gdy się dogadywały - ostrzegała ją przed pewną osobą. 26-letnia modelka nie posłuchała jej porady i finalnie może naprawdę mocno żałować swojej decyzji. Szczegóły znajdziecie pod wideo!

ZOBACZ TAKŻE: Karolina Pisarek spała na ulicy. Jej traumatyczne wspomnienia mają zaskakujący finał

Someone Like Youuuu | #DokończPiosenkę 16

Joanna Krupa o Karolinie Pisarek

Joanna Krupa wzięła udział w wywiadzie ze Światem Gwiazd, podczas którego została zapytana o dramę związaną z Karoliną Pisarek i jej byłą menadżerką. Krupa nigdy nie ukrywała, że nie jest fanką Małgorzaty Leitner. Sama miała z nią nieprzyjemne doświadczenia i przyznała, że jest ona jej wrogiem. Okazuje się, że w przypadku finalistki Top Model ta znajomość również nie była szczęśliwa. Panie musiały się ze sobą rozstać. Teraz jurorka kultowego programu zdradziła, że ostrzegała Pisarek przed Leitner, jednak ta nie posłuchała jej porady. Pomimo tego, że ich relacja jest w kiepskim miejscu, życzyła jej wyjścia z tej trudnej sytuacji.

ZOBACZ TAKŻE: Joanna Krupa w Tańcu z Gwiazdami? To byłoby niesprawiedliwe!

Mówiłam jej, żeby uważała. Wiesz, nie wzięła tego do serca, no to ma jak ma. Jest dorosłym człowiekiem. Każdy z nas ma mózg, rozum. Sama tak zdecydowała i życzę jej, żeby jakoś z tego wyszła i żeby była szczęśliwa. Lecz jakieś rady? No nie mam rad, bo próbowałam jej mówić moją sytuację i nie słuchała, no i teraz mam nadzieję, że jakoś wyjdzie z tego bez problemów - wyznała Joanna Krupa.