Joanna Krupa nie przyleci na finał Top Model 8! Wiadomo, kto ją zastąpi!

2019-11-19 19:32 nk
Joanna Krupa z córką
Autor: www.instagram.com/joannakrupa

Udział Joanny Krupy w finale Top Model 8 długo stał pod znakiem zapytania. Modelka, która 2 listopada 2019 urodziła córeczkę, miała kupiony bilet lotniczy do Warszawy. Niestety, gwiazda właśnie poinformowała fanów, że nie przyleci z Miami na finał Top Model 2019! Dżoana wyjaśniał dośc oczywiste powody swojej decyzji i zdradziła, kto zastąpi ją u boku Michała Piróga! Co powiecie na taki duet?

Już 25 listopada 2019 w Warszawie odbędzie się wielki finał Top Model 8. To będzie jedyny odcinek show, transmitowany na żywo. W finale zmierzą się z sobą wyjątkowo cztery, a nie jak dotąd trzy osoby. Będą to: Sandra Dorsz, Olga Kleczkowska, Stanisław Obolewicz i Dawid Woskanian.

Kto za Joannę Krupę w finale Top Model 8?

Fani programu Top Model 8 z pewnością zauważyli, że w ostatnich odcinkach, tych z Turcji, gdzie uczestnicy brali udział w Fashion Week Istanbul, zabrakło prowadzącej show. Joanna Krupa była wówczas "na ostatnich nogach", a 2 listopada w Los Angeles urodziła córeczkę.

Długo nie było jasne, czy Joanna Krupa zdecyduje się przylecieć do Warszawy na finał Top Model 2019 tuż po porodzie. Sama gwiazda od początku deklarowała, że bardzo by tego chciała. Ponoć miała nawet kupiony bilet lotniczy. Niestety, ostatecznie zdecydowała się zostać w Miami.

Kochani już niedługo finał @topmodelpolskatvn na @tvn.pl !!! ogromnie mi przykro ze nie pojawię się na finale, ale póki co muszę sie opiekować córeczka, która jeszcze jest za malutka by mi towarzyszyć w tym dniu. Dlatego tez postanowiłam zostać z moim baby, ale wspieram cała czwórkę finałową!

- poinformowała Joanna Krupa na Intagramie, publikując słodkie zdjęcie z małą Ashą-Leigh Nunes.

Modelka wyjawiła też, kto zastąpi ją w roli prowadzącej finał Top Model 8 u boku Michała Piróga. Gospodynią ostatniego odcinka show będzie Magda Mołek!

Zastąpi mnie piękna @magda_molek ! Będę z całym sercem z Wami❤️ i oglądać na ziwo z Los Angeles ! Do zobaczenia !

Spodziewaliście się takiego obrotu sprawy?

NAJNOWSZE