Joanna Koroniewska pokazała zdjęcie sprzed matury. Nie poznacie jej!

2021-05-05 8:48 kp
Joanna Koroniewska
Autor: WBF

Maj to co roku czas, w którym oczy wszystkich skierowane są na maturzystów. Tym razem absolwenci szkół są w wyjątkowo trudnej sytuacji - niemal cały ostatni rok nauki spędzili w domu. To nie odbiera im jednak ambicji i chęci, by jak najlepiej poradzić sobie z egzaminem dojrzałości. Czas matur skłania też do wspomnień tych, którzy mają je już od dawna za sobą. Joanna Koroniewska pokazała zdjęcie sprzed swojej matury. Nie zgadniecie, ile to było lat temu!

Matury to czas, który z rozrzewnieniem wspomina się przez całe życie. Pierwszy poważny egzamin, z przypiętą zieloną koniczynką na szczęście, zapisuje się w pamięci jako niezwykłe wydarzenie. Tegoroczni maturzyści - jak ci z ubiegłego roku - będą wspominać swoje matury jako jeszcze bardziej niezwykłe, bo przeprowadzone w czasie pandemii. Na egzaminie dojrzałości maturzyści po wielu miesiącach mają okazję zobaczyć swoich rówieśników.

Widząc odświętnie ubranych maturzystów wiele osób przypomina sobie swoje własne matury. Tak właśnie stało się w przypadku Joanny Koroniewskiej, która postanowiła pochwalić się swoim maturalnym zdjęciem. Jest nie do poznania!

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

Joanna Koroniewska przed maturą

Zdjęcie, które pokazała Joanna Koroniewska, zrobiono jej dokładnie dzień przed jej egzaminem maturalnym, a było to... 24 lata temu. Aktorka mogła pochwalić się wtedy czarnymi włosami i... pewnością w kwestii tego, co chce robić w życiu. Już wtedy wiedziała, że chce zostać aktorką.

W sumie to chyba nie powinnam się przyznawać, że egzamin dojrzałości zdawałam... 24 lata temu🤦‍♀️🤦‍♀️😂.

Nie miałam bladego pojęcia jak mi pójdzie na maturze, ale miałam za to plan na swoje życie i to już od 12tego roku życia. Podobno wiele osób nawet kończąc szkołę średnią nie ma pomysłu na siebie.

- napisała.

Ja miałam to szczęście, że za wszelką cenę chciałam zostać aktorką i cieszę się, że do dziś mogę ten zawód wykonywać...

- dodała.

Zobaczcie sami, jak Joanna Koroniewska wyglądała tuż przed maturą:

Już kilka lat później Joanna Koroniewska otrzymała rolę w M jak Miłość, która przyniosła jej ogromną popularność. Aktorka grała Małgosię Mostowiak do 2013 roku, kiedy uznała, że jej przygoda z serialem powinna się już zakończyć.

NAJNOWSZE