Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor pokazali "nowy dom". Tak to chciałby każdy!

2021-01-15 13:13 kp
Joanna Koroniewska-Dowbor i Maciej Dowbor
Autor: WBF Joanna Koroniewska-Dowbor i Maciej Dowbor

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor uwielbiają social media. Para regularnie udziela się na Instagramie, a ich "domówki", na których prowadzą pogaduchy z mniej lub bardziej znanymi przyjaciółmi, to już stały punkt dnia dla wielu fanów. Tym razem Dowborowie zabrali fanów do miejsca, które przestawili jako swój "nowy dom". Marzenie!

Setki metrów kwadratowych powierzchni, pałacowe wnętrza, pozłacane lustra, historyczne obrazy i ogromny ogród - wprawdzie gwiazdy w większości przypadków mieszkają w bardzo przyjemnych warunkach, to jednak na taki luksus mogą pozwolić sobie nieliczni. Czyżby należeli do nich Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor? Cóż - dotąd nie zauważyliśmy, aby gustowali w złocie. Gust się jednak zmienia...

Joanna Koroniewska i jej mąż chętnie pokazują fanom na Instagramie momenty ze swojego codziennego życia, zatem od czasu do czasu fani mieli okazje podejrzeć, w jakich warunkach para mieszka. Najwyraźniej jednak parze zamarzyło się trochę więcej luksusu :)

ESKA XD #014

Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor i ich "nowy dom"

Korzystając z zimowej aury Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wybrali się ostatnio na spacer po swojej okolicy. Para zawędrowała pod pałac w Wilanowie i... ochrzciła go swoim nowym domem.

Dość tych tajemnic. Z dumą prezentujemy Nasz Nowy Dom!! Takie proste, skromne, wiejskie życie. Bez zbędnych luksusów i wypasów ponad stan. Jakoś się tam wciśniemy naszą czwórką. Jak to mówią - ciasne, ale własne. 😂😂😂 Tylko nie możemy założyć fotowoltaiki, bo jakiś gość (konserwator zabytków czy jakoś tak) ciągle robi nam schody. 😂😂😂😂

- napisał Maciej Dowbor.

W komentarzu swoje trzy grosze dorzuciła Joasia:

Ja jeszcze private jet poproszę - marzą mi się palmy 😂😂😂😂😂

- napisała.

Oj, chciałoby się!

Lubicie ich poczucie humoru?

NAJNOWSZE