Natalia Siwiec w teledysku Sebastiana Fabijańskiego! Jest bardzo seksowna

2021-01-15 12:39 kp
Natalia Siwiec w teledysku Sebastiana Fabijańskiego
Autor: Youtube/ Fabijański

Sebastian Fabijański od dłuższego czasu znany jest już nie tylko jako aktor, ale i raper. Gwiazdor realizuje swoją pasję i właśnie wydał nowy singiel Supernova. W teledysku pojawiła się jedna z najseksowniejszych polskich celebrytek, Natalia Siwiec! Z taką gwiazdą w głównej roli trudno oderwać wzrok od klipu. Zobaczcie sami!

Choć Sebastiana Fabijańskiego już od najmłodszych lat ciągnęło do muzyki, los sprawił, że najpierw spełniał się w swojej innej pasji - aktorstwie. Po latach występowania w filmach i serialach aktorowi w 2019 roku udało się wydać debiutancką płytę Primityw. Teraz artysta zapowiedział premierę drugiego krążka, a album promuje nowym singlem Supernova.

W numerze Sebastian Fabijański połączył siły z dwiema interesującymi paniami - Julią Chatys, która razem z nim śpiewa i rapuje, oraz Natalią Siwiec, która wystąpiła w teledysku.

ESKA XD #014

Natalia Siwiec w teledysku Sebastiana Fabijańskiego

Natalia Siwiec przyzwyczaiła już swoich fanów do tego, że potrafi naprawdę podnieść temperaturę. Nie inaczej jest tym razem - Natalia w teledysku Supernova wystąpiła w seksownej, czarnej bieliźnie, a jej rolę Sebastian Fabijański opisał tak:

Supernova czyli eksplozja fantazji erotyczno miłosnych mężczyzny, który zagubił się w gdzieś daleko w swojej kosmicznej podróży. Opowieść o zderzeniu tych fantazji z rzeczywistością i o powierzchowności relacji czyli w tym przypadku o tym, ze bohaterowi ciężko się uwolnić od swojej "wybranki" która zamiast kochać, wymaga, bo jest zaślepiony jej zewnętrzną wspaniałością.

- czytamy w opisie piosenki.

Brzmi intrygująco? Zobaczcie sami!

NAJNOWSZE