Joanna Koroniewska jako seksowna Mikołajka! Tak namówiła męża do...

2021-12-05 19:11 es
Joanna Koroniewska
Autor: WBF

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor to małżeństwo z wielkim poczuciem humoru. Para często wrzuca do sieci zabawne nagrania ze swojego życia. Tym razem pokazali, jakiej zachęty aktorka musiała użyć, żeby jej mąż ubrał choinkę. Joanna Koroniewska wskoczyła w stylizację seksownej Mikołajki!

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor to jedno z najzabawniejszych małżeństw w show-biznesie! Mało kto ma taki dystans do siebie jak oni. Prawdopodobnie dlatego wspólnie zdobyli tak duże grono fanów. Ich kanał na YouTube Dowbory Be Happy obserwuje już 70,8 tys. subskrybentów.

Para często publikuje zabawne filmy również w innych social mediach. Na najnowszym Joanna Koroniewska prezentuje się w stroju seksownej Mikołajki. Użyła go, żeby namówić Macieja Dowbora do...

ESKA XD #037 - GENZIE, WIEDŹMIN, ELIF, STOCH

Joanna Koroniewska jako seksowna Mikołajka

W małżeństwie tak to już czasem bywa, że trzeba używać drobnych podstępów... Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są tyle lat po ślubie, że dobrze o tym widzą. Na najnowszym nagraniu na Instagramie aktorki obserwujemy, jak wyglądało u nich ubieranie choinki.

Joanna Koroniewska chciała to zrobić jednym pstryknięciem, ale jej nie wychodziło. Kiedy Maciej Dowbor pstryknął -jego żona wskoczyła w strój seksownej Mikołajki! Ostatecznie udało się przywrócić jej poprzednią stylizację oraz przystroić drzewko.

Dobra. Zgodził się ubrać choinkę. Zgadnijcie CO go przekonało. 😂🌲😜 🤔😜🤫

CENA była wysoka, ale warto było. 😂😂😂🎄

Napisała Joanna Koroniewska pod nagraniem.

Maciej Dowbor nie mógł odpuścić sobie przyjemności napisania komentarza...

Koniec tego siedzenia na IG… Masz długi do spłacenia… w tym stroju… nie tym starym swetrze, tylko tej haleczce czy jak to tam się nazywa… czekam i przypominam, że dla dłużników jestem bezwzględny!! 😂😂😂❤️

Doceniacie ich poczucie humoru?

NAJNOWSZE