Joanna Koroniewska też wylatuje na święta. Już wybiera kostium kąpielowy

2021-11-24 23:02 es
Joanna Koroniewska
Autor: WBF

Już nie raz była okazja przekonać się, że Joanna Koroniewska ma fantastyczną figurę. Gwiazda nie tylko jest szczupła, ale imponuje też mięśniami. Właśnie zaprezentowała je w pełnej okazałości! Joanna Koroniewska z rodziną wylatuje na święta w ciepłe strony. Radzi się fanów, który kostium zabrać.

Pogoda w Polsce nie rozpieszcza. A przecież zima jeszcze dopiero przed nami! Najlepszym sposobem na niepogodę jest planowanie wakacji w ciepłym miejscu. Niedawno dowiedzieliśmy się, że Małgorzata Rozenek-Majdan z rodziną wylatują na święta na miesięczny wypad do Azji.

Wygląda na to, że Dowborowie im pozazdrościli!

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY

Joanna Koroniewska w bikini ogłasza egzotyczne święta

Na Instagramie aktorki właśnie pojawiło się zdjęcie, które podnosi temperaturę w tym okropnym czasie. Joanna Koroniewska w bikini wygląda zniewalająco! Jej mięśnie na brzuchu wyraźnie mówią, kto tu nie odpuszczał treningów w czasie pandemii.

I chociaż Joanna Koroniewska nie ma na koncie żywieniowych grzeszków, to zdecydowała się wyznać fanom inne...

No dobra - wyznaje grzechy!Wybieram się na Święta do ciepłego. 🤔😜🤫🤭🌲🎄 Ale skoro już mnie nienawidzicie, to chociaż pomóżcie mi wybrać pasującą wersję kostiumu?? 😂🤔🤭🤣

Napisała.

Aktorka opublikwoała dwa zdjęcia. Na pierwszym widzimy Joannę Koroniewską w bikini. Na drugim w bardziej zabudowanym stroju kąpielowym.

Którą opcję wolą internauci?

- Jak do ciepłego to nr 1 zdecydowanie 😍

- decydowanie 1 🔥🔥🔥

- Weź 2 😉 w obydwu jest sztos , moim zdaniem 😉

- Tylko 1🔥

- Bierz dwa 🔥

A jaki jest Wasze zdanie?

NAJNOWSZE