Joanna Jabłczyńska W SZPITALU! Pokazała zdjęcie z SOR-u!

2021-10-20 19:25 RD
Joanna Jabłczyńska
Autor: WBF Joanna Jabłczyńska

Popularna aktorka, Joanna Jabłczyńska wylądowała w szpitalu. Gwiazda serialu “Na Wspólnej” w mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie z SOR-u. Przeczytajcie i zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Joanna Jabłczyńska jest bardzo popularną aktorką. Możecie kojarzyć ją między innymi z hitowego serialu telewizji “Na Wspólnej”, w którym Joanna od kilkunastu lat wciela się w rolę Marty. Można oglądać ją również na deskach teatrów. Okazuje się jednak, że zawodowe plany Joanny Jabłczyńskiej pokrzyżował wypadek. 

Daria i wulkan energii w ESKA Live. Ten koncert wywołuje ciarki!

W jego wyniku którego ma nogę w gipsie. O całej sytuacji poinformowała na Instagramie.

Choć to zdjęcie niesie w sobie mnóstwo smutku i złości, to czuje się w obowiązku je opublikować. W najbliższy weekend miałam zagrać spektakl „Najslodszy owoc” w Białymstoku i Rawiczu 🥺 duży wątek Marty czeka na zagranie w @nawspolnej_tvn 😩 a zamiast zdjęć ze sceny i planu, mogę wrzucić tylko zdjęcie z SOR-u 😭 Drodzy Widzowie z Białegostoku, Was przepraszam najmocniej, ponieważ już wiem, że nie udało się znaleźć zastępstwa na spektakl w najbliższa sobotę. Przyjmijcie proszę moje najszczersze przeprosiny j obiecajcie proszę, że przyjdziecie do teatru w lutym, kiedy będę już w pełni sił. Obiecuje dać z siebie wszystko! A narazie pełna mobilizacja, aby jak najszybciej rozpocząć rehabilitacje i wrócić do sprawności 🏃🏻‍♀️💃🏻🤸🏻‍♀️

napisała aktorka. 

Quiz. Dopasuj imię do gwiazdy! 8 na 10 punktów to totalne minimum!

Pytanie 1 z 10
… Cielecka?
NAJNOWSZE