Jessie J pozuje nago pod prysznicem, a obok facet na kiblu. I nie jest to Channing Tatum!

2019-03-28 20:46
Jessie J i facet na kiblu
Autor: instagram.com

Takiego ujęcia z pewnością nie spodziewali się fani Jessie J. Internauci czekający na pierwsze wspólne zdjęcie wokalistki z Channingiem Tatumem doczekali się drastycznie innego obrazka - gwiazda pochwaliła się nagim zdjęciem pod prysznicem. Nie jednak ten fakt jest tu najbardziej zadziwiający. Na zdjęciu obok niej znajduje się facet na toalecie... i nie jest to jej słynny chłopak!

Jessie J coraz odważniej poczyna sobie ostatnio na swoim profilu na Instagramie. Wokalistka pochwaliła się niedawno własną pupą na zdjęciu z pikniku, przy czym nie było wątpliwości, że autorem zdjęcia był Channing Tatum. Najnowsze zdjęcie Jessie J może jednak zszokować nawet jej najbardziej otwartych fanów.

Spora część internautów nie mogła ukryć zdziwienia, gdy wchodząc na Instagram Jessie J, zobaczyła zdjęcie z... mężczyzną na toalecie w pierwszym planie, a za nim nagą wokalistką pod prysznicem. I o ile facetem z opuszczonymi spodniami byłby Channing Tatum, można byłoby uznać to za bardzo oryginalny sposób na potwierdzenie związku. Przystojniak na tronie to jednak ktoś zupełnie inny...

HOT TEMAT
Channing Tatum złożył życzenia Jessie J

Autor: instagram.com

Channing Tatum o Jessie J: "Jesteś błogosławieństwem!" Złożył jej piękne życzenia urodzinowe

Naga Jessie J i facet na toalecie

Podpis pod zdjęciem wiele jednak wyjaśnia. Z okazji swoich urodzin Jessie J postanowiła pokazać zdjęcie ze swoim dobrym przyjacielem i stylistą - Eduardo Ponce. W ten sposób wokalistka podziękowała mu za pamięć o niej w tym dniu.

To zdjęcie Eduardo Ponce opublikował w moje urodziny  😭😭😭😭😭😭😭😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣 To mówi wszystko o naszej przyjaźni, mój sekretny kochanku 👵🏻👴🏻

- napisała gwiazda.

Trzeba przyznać, że to wyjątkowo zażyła relacja. Jak myślicie, co na to Channing Tatum?

NAJNOWSZE