Channing Tatum o Jessie J: "Jesteś błogosławieństwem!" Złożył jej piękne życzenia urodzinowe

2019-03-27 21:53
Channing Tatum złożył życzenia Jessie J
Autor: instagram.com

Channing Tatum nie ma już dłużej zamiaru ukrywać tego, co czuje do Jessie J. Para już od jakiegoś czasu coraz częściej pozwalała sobie w sieci na flirt, jednak tym razem aktor zdobył się na prawdziwe wyznanie miłości. Z okazji 31. urodzin Channing Tatum złożył jej życzenia, jakie chciałaby otrzymać każda kobieta. Kolejny etap - wspólna ścianka?

Channing Tatum i Jessie J nie kryją się już ze swoim uczuciem. Aktor i wokalistka już od jakiegoś czasu komentują wzajemnie swoje posty w mediach społecznościowych, a teraz aktor zdecydował się na prawdziwe wyznanie miłości. Wszystko z powodu 31. urodzin Jessie J, które przypadły 27 marca.

Media plotkarskie już od wielu miesięcy rozpisują się na temat związku gwiazd. Zgodnie z doniesieniami Channing Tatum już dawno temu właściwie zamieszkał w domu wokalistki, a ona miała już okazję poznać jego dzieci. Para czuje się ze sobą doskonale i na poważnie planuje wspólną przyszłość.

HOT TEMAT
Sophie Turner i Joe Jonas

Autor: instagram.com

Sophie Turner jest biseksualna. "Kocham duszę, nie płeć"

Channing Tatum składa Jessie J życzenia urodzinowe

Z okazji urodzin ukochanej Channing Tatum zamieścił na Instagramie czarno-białe zdjęcie Jessie J i dodał romantyczny wpis.

Życzę ci najszczęśliwszego dnia pełnego miłości i pełnego światła. Przyszłaś na ten świat tego dnia i zapaliłaś go. Pobłogosławiłaś nasze oczy, nasze uszy, nasze serca i nasze życie. Więc dziękuję za bycie tobą. Jesteś taka wyjątkowa. Wszystkiego najlepszego, kochanie.

- napisał aktor.

Uroczym wpisem chłopaka Jessie J pochwaliła się na swoim Insta Story.

Wszystkiego najlepszego!

NAJNOWSZE