Jessie J pokazała rzadkie zdjęcie z ukochanym! Channing Tatum to "maszyna do przytulania"!

2019-10-09 21:55 nk
Jessie J i Channing Tatum
Autor: SplashNews.com/East News; CapitalPictures/FaceToFace/REPORTER

Jessie J i Channing Tatum nie lubią obnosić się ze swoim związkiem w mediach - także tych społecznościowych. Piosenkarka rzadko chwali się na Instagramie zdjęciami z aktorem. TAKIE fotki są więc prawdziwym rarytasem dla fanów - a już zwłaszcza z tak słodkim podpisem! Znaliście Channinga od tej strony?!

Choć Jessie J i Magic Mike Channing Tatum są razem już półtora roku, para dość konsekwentnie broni swojej prywatności przed fanami i mediami. Dość - bo od czasu do czasu na Insta Stories piosenkarki pojawiają się jakieś bardziej osobiste posty. Dzieje się to jednak bardzo rzadko, a aktor we wrześniu 2019 w ogóle skasował swoje konto na Instagramie, wyjaśniając, że to blokowało jego kreatywność. Fani spragnieni newsów na temat tego związku muszą więc najczęściej pogodzić się z tym, że nie od samych zainteresowanych niczego się nie dowiedzą.

No, chyba że Jessie akurat tęskni...

Jessie J tęskni za Channingiem

Jessie J jest obecnie w trasie koncertowej. Ona i Channing Tatum nie widują się więc całymi tygodniami. Piosenkarka postanowiła podzielić się z fanami tym, jak bardzo brakuje jej ukochanego.

Przez te półtora roku Jessie J zaledwie kilka razy pokazała ukochanego na swoim Instagramie. Teraz jednak, kiedy jest daleko od niego, zapragnęła wyrazić swoją tęsknotę. Zdjęcie Channinga, jakie opublikowała na Stories, nie jest może bardzo intymne, ale oboje mają na nim flirciarskie miny, a opis zamieszczony przez piosenkarkę mówi wszystko o jej uczuciach!

Tęsknię za tą maszyną do przytulania

- napisała Jessie J nad zdjęciem.

Prawda, że słodko?

Jessie J i Channing Tatum
Autor: www.instagram.com/jessiej

Zobacz też:

Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE