Jessie J nie może mieć dzieci! Bardzo osobiste wyznanie gwiazdy

2018-11-15 14:46
Jessie J - hotplota.pl
Autor: Martin Harris/Capital Pictures/Capital Pictures/East News

Jessie J zdobyła się podczas ostatniego koncertu na bardzo osobiste wyznanie. Wokalistka opowiedziała fanom o momencie, w którym dowiedziała się, że nie może mieć dzieci. W ten sposób chce pokazać innym kobietom, że nie są same.

O Jessie J jest ostatnio głośno głównie za sprawą jej związku z Channingiem Tatumem. Para jest od jakiegoś czasu nierozłączna i nikt nie ma już wątpliwości,że wokalistkę i aktora łączy coś poważnego. Tymczasem gwiazda zdobyła się podczas ostatniego koncertu na bardzo osobiste i smutne wyznanie.

Podczas koncertu w Royal Albert Hall w Londynie Jessie J wyznała, że jest bezpłodna. Tę informację lekarze przekazali jej kilka lat temu.

>> Channing Tatum jest największym fanem Jessie J. TEN post to dowód miłości

Jessie J jest bezpłodna. Nie poddaje się i mówi: "Będę mieć dzieci!"

O swoich doświadczeniach Jessie J opowiedziała przed wykonaniem piosenki Four Letter Word.

Tak więc cztery lata temu powiedziano mi, że nie mogę mieć dzieci. W porządku, i tak będę je miała, zaufajcie mi. Kiedy lekarz mi powiedział, moja reakcja brzmiała: "Och, do diabła, nie!". I nie mówię wam o tego, byście mi współczuli. Jestem jedną z milionów kobiet i mężczyzn, którzy przeszli przez to i będą przez to przechodzić i nie może stać się czymś, co nas definiuje. Ale chciałam napisać tę piosenkę dla siebie w chwili bólu i smutku. Ale również po to, by dać sobie trochę radości i dać innym coś, czego mogą słuchać, gdy robi się naprawdę trudno.

- powiedziała Jessie J do publiczności.

Na widowni znajdował się również Channing Tatum, który ostatnio pojawia się na wszystkich koncertach wokalistki. Nie ma wątpliwości, że aktor jest w takich momentach dla niej ogromnym wsparciem.

>> Małgorzata Rozenek-Majdan WŚCIEKŁA na projekt ustawy o in vitro! "To ŚREDNIOWIECZE"

Jessie J
Autor: Duncan Bryceland/REX/Shutterstock/EAST NEWS
NAJNOWSZE