Jessica Mercedes, Kate Moss

i

Autor: Screen/Instagram/@jemerced Jessica Mercedes i Kate Moss spotkały się w Londynie

Influencerzy

Jessica Mercedes na imprezie z Kate Moss. Została wyróżniona przez modelkę

2023-09-24 10:33

Jessica Mercedes wybrała się do Londynu na wyjątkową imprezę organizowaną przez Kate Moss, aby celebrować z zacnym gronie pierwszą rocznicę kosmetycznej marki Cosmoss. Nie zabrakło czułych powitań i wspólnej medytacji.

Jessica Mercedes jest influencerką chętnie zapraszaną zarówno na polskie, jak i zagraniczne eventy. Można jej pozazdrościć znajomości z gwiazdami światowego show-biznesu. Właśnie udała się do Londynu na niezwykłe wydarzenie celebrujące 1. rocznicę marki Cosmoss, której kreatorką jest brytyjska supermodelka Kate Moss -Cosmoss opiera się na moich życiowych doświadczeniach, mojej podróży, odkryciach i transformacjach - mówiła przed rokiem gwiazda wybiegów w programie „Desert Island Discs” BBC Radio 4 - Cosmoss ma celebrować niedoskonałości, zamiast je wytykać - dodała.

Dawniej, Moss była uzależniona od kokainy i prowadziła imprezowy styl życia, jednak w ostatnich latach stawia na wyciszenie, medytację i spoglądanie wgłąb siebie. Dlatego też, event, opierał się w głównej mierze na celebracji chwili.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jessica Mercedes świeci pośladkami na koncercie ABBY. Takie majtki to hit sezonu!

Najsławniejsza OSOBA jaką POZNALIŚCIE?! | Wywiadex RADIO ESKA

Jessica Mercedes medytowała wspólnie z Kate Moss

Tylko kilkanaście influencerek z całego świata zostało wyróżnionych przez Kate Moss, w tym Jessica Mercedes, która była zachwycona organizacją wydarzenia. Impreza odbyła się w ekskluzywnym klubie Annabel's, który charakteryzuje się niezwykłym, eklektycznym wnętrzem, w którym królują kwiatowe dekoracje, ozdobne wykładziny i dywany oraz niezwykłe ciepłe, punktowe oświetlenie.

Polska influencerka wybrała się do Annabel's ubrana w brązową, skórzaną kurtkę, olbrzymi krzyż zdobiący jej dekolt, jasne, rozszerzane spodnie, oraz biały top. Jessica postawiła na wygodę, ponieważ na wszystkich zebranych czekała prawdziwa uczta dla duszy ciała - była to wspólna medytacja oraz soundbathing. Gdy Jess siedziała przy stoliku, Kate Moss przywitała się z influencerką. Kate i Jess poznały się rok wcześniej, podczas imprezy z okazji otwarcia marki Casmoss.