Jerzy Owsiak

i

Autor: WBF

Jerzy Owsiak ma koronawirusa! "Myślałem, że to grypa". Jak się czuje Jurek Owsiak?

2020-10-21 9:16

Mimo zachowania wszelkich zasad reżimu sanitarnego nie wszystkim udaje się uniknąć zakażenia koronawirusem. Kolejną osobą, która otrzymała pozytywny test, jest Jerzy Owsiak. Koronawirus pokrzyżował jego plany na najbliższe dni - prezes WOŚP odpowiedzialnie przechodzi teraz kwarantannę. Jak się czuje? Szczegóły na Hotplota.pl.

Nie tylko lekarze i politycy, ale również znani i lubiani ostrzegają przed koronawirusem i apelują do wszystkich, by przestrzegać zasad chroniących przed zakażeniem. Głośno wypowiadają się zwłaszcza ci, którzy na własnej skórze przekonali się, co oznacza Covid-19. A w ostatnim czasie wśród polskich gwiazd pozytywny wynik na koronawirusa usłyszały chociażby Dorota Gardias czy Maja Ostaszewska. Teraz koronawirusa ma również Jerzy Owsiak.

Jerzy Owsiak ma koronawirusa, o czym osobiście poinformował na swoim profilu na Facebooku. Szef fundacji WOŚP starał się w ostatnich dniach - mimo pandemii i z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa - kontynuować swoją pracę i starać się o kolejne sprzęty medyczne dla polskich szpitali. Jego zakażenie oznacza jednak drastyczną przerwę w pracy w biurze. To nie oznacza jednak, że Jurek będzie w domu bezczynny.

ESKA XD #006

- napisał Jerzy Owsiak.

- czytamy w poście Jurka Owsiaka.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Jurek Owsiak ma koronawirusa

Jak się czuje Jerzy Owsiak? Koronawirus objawił się o niego jak zwykła grypa. Szef fundacji WOŚP przyznał, że gorączka i bóle mięśni oznaczają w jego przypadku tę znaną chorobę - na wszelki wypadek postanowił zrobić jednak test na koronawirusa. Wyniki go zaskoczyły.

w piątek wieczorem poczułem typowe objawy grypy - ból mięśni, gorączka 38 stopni. Byłem przekonany, że może to być tylko grypa, ale na wszelki wypadek zgłosiłem wraz z żoną chęć zrobienia testów. Weekend był trudny, ale powoli objawy mijały. W poniedziałek myślałem, że jak to typowa grypa: przyszła i po prostu odchodzi. We wtorek zrobiliśmy jednak testy i okazało się, że wynik jest pozytywny. To pokazuje, jak bardzo różną formę przybiera koronawirus. Gdyby pandemia nie była obecna we wszystkich przekazach medialnych, uznałbym to za coś, co w życiu już zdarzyło mi się nieraz i dzisiaj byłbym już w Fundacji. Wyniki testu zmieniły jednak te plany o 180 stopni. Dlatego apeluję do Was: nie bagatelizujcie nawet najmniejszych objawów. Dbajcie o siebie.

Jeszcze przed wynikiem testu na koronawirusa Jerzy Owsiak poinformował o swoim stanie wszystkich swoich współpracowników. Gdy okazało się, że Jurek Owsiak ma koronawirusa, ci, którzy mieli z nim kontakt, poddali się samoizolacji. Teraz wszyscy pracują na home office.

Bardzo dziękuję tym wszystkim, którzy w całej Polsce będąc na pierwszej linii frontu, przeprowadzają testy. Niezmienne pozdrowienia i szacunek dla wszystkich lekarzy, pracowników szpitali, ratowników, całego personalu medycznego za ich nieprawdopodobnie ciężką i ważną pracę. Wszystkich cierpiących - mocno tulimy do serca. Walczymy!

Testy rozpoznały koronawirusa. Ostatni tydzień był dla mnie i dla Fundacji bardzo pracowity -między innymi robiliśmy...Opublikowany przez Jurka Owsiaka Wtorek, 20 października 2020
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE