Jennifer Lopez wcale nie taka pewna siebie? „Nadal jest to dla mnie podróż”

2021-01-25 15:00 AM
Jennifer Lopez na zakupach
Autor: Rick Davis / SplashNews.com/East News, Jackson Lee / SplashNews.com/East News

Jennifer Lopez jest podziwiana na całym świecie. Fani zachwycają się nie tylko jej wielkim talent, ale także sylwetką. 51-letnia gwiazda chętnie pokazuje swoje wdzięki w mediach społecznościowych. Wielu internautów zazdrości jej też pewności siebie. Ale czy faktycznie jest ona tak duża, jak to przedstawiane jest w social mediach?

Jennifer Lopez dzięki swojej charyzmie zdobyła rzeszę fanów, którzy podziwiają nie tylko jej artystyczne dokonania ale także figurę i pewność siebie. Na jej instagramowym profilu często pojawiają się filmiki i fotki, które odsłaniają idealne ciało gwiazdy. Fani wielokrotnie pytali ją o sekret nienagannej sylwetki, teraz zastanawiają się jeszcze, co Jennifer robi by na co dzień mieć tak dużą pewność siebie.

Umówmy się, życie na świeczniku wymaga nie tylko wielkiego talentu ale także mocnej psychiki. Wszechobecny hejt potrafi nieźle zgasić, dlatego w tej branży bez pewności siebie daleko się nie zajdzie. Gwiazdy to jednak wciąż ludzie, którzy mają gorsze i lepsze dni. Podobnie jest i nich z pewnością siebie. Dla przykładu, Jennifer Lopez, która do dzisiaj każdego dnia nad nią pracuje…

JENNIFER LOPEZ WCIĄŻ PRACUJE NAD PEWNOŚCIĄ SIEBIE

Podczas ostatniej rozmowy z Jayem Shetty, mówcą motywacyjnym, Lopez zdradziła jak wyglądała jej droga do osiągnięcia pewności siebie, a raczej jak wygląda, bo choć trudno w to uwierzyć, to gwiazda wciąż miewa wątpliwości co do swojej samooceny!

Pamiętam, jak przechodziłam na początku terapię. Wiesz trochę po trzydziestce i dużo mówiło się o kochaniu siebie, wtedy mówiłam do siebie: kocham siebie. Ale robiłam te wszystkie rzeczy w moich osobistych relacjach, niektóre z nich nie wyglądały, jakbym kochała siebie, ja nawet nie rozumiałam tego pojęcia. Zajęło mi to trochę czasu i nadal jest to dla mnie podróż.

– mówiła Lopez.

Trzeba przyznać, że pracą nad pewnością siebie świetnie Jennifer Lopez wychodzi, prawda?

ESKA XD #014
NAJNOWSZE