Jennifer Lopez na wycieczce rowerowej. SEXY WYGLĄD ważniejszy, niż BEZPIECZEŃSTWO?!

2020-07-06 18:45 nk
Jennifer Lopez
Autor: MACE, NGRE/Backgrid/East News

Jennifer Lopez ostatnio z lubością oddaje się jeździe na rowerze. Tym razem piosenkarka wyglądała wyjątkowo seksownie w super krótkich spodenkach i skąpym topie bez stanika. Niestety, wygląda na to, że wygląd był dla niej ważniejszy, niż bezpieczeństwo. J.Lo była jedną z dwóch osób, które na ten rajd nie założyły kasku!

Jennifer Lopez zawsze słynęła nie tylko ze świetnych tanecznych hitów i doskonałej, ciężko wypracowanej figury, ale także z dobrego stylu. Niektóre stylizacje gwiazdy przeszły więc do historii jako jedne z najbardziej ikonicznych oputfitów w historii współczesnej mody.

Niestety, ostatnio mamy wrażenie, że zamiłowanie J.Lo do strojenia się wyszło nieco poza ramy zdrowego rozsądku. Na niedawną wycieczkę prywatnym samolotem gwiazda ubrała się, jak na wybieg!

Jennifer Lopez: wygląda ważniejszy, niż bezpieczeństwo?!

W przekonaniu, że wygląd jest dla J.Lo nieco zbyt ważny, utwierdziły nas najnowsze zdjęcia piosenkarki. Podczas przejażdżki rowerowej z narzeczonym i grupą znajomych Jennifer Lopez była jedną z zaledwie dwóch osób, które nie miały na głowie kasku. Nawet Alex Rodriguez zadbał o odpowiednią ochronę dla swojej głowy. Dla Jenny seksowny wygląd - w króciutkich szotach i odważnej bluzce bez stanika pod spodem - był najwyraźniej ważniejszy...

Hotplota.pl: Książę Harry zamieszkał z teściową; nowy członek rodziny Jennifer Lopez

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE