Jennifer Lopez wsiada do samolotu z rodziną i psami. Dobry strój na rodzinną wycieczkę?

2020-07-03 18:50 nk
Jennifer Lopez z rodziną
Autor: GICE/Backgrid/East News

Obostrzenia związane z pandemią koronawirusa są stopniowo znoszone na całym świecie. Choć w USA wciąż są zakazane loty międzynarodowe, gwiazdy robią, co mogą, by umilić sobie rozpoczęte właśnie wakacje. Jennifer Lopez i Alex Rodriguez zabrali dzieciaki i psy na wycieczkę prywatnym samolotem. J.Lo ubrała się adekwatnie do okoliczności?

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez tworzą szczęśliwą rodzinę patchworkową z jej bliźniakami z małżeństwa z Markiem Anthonym i jego córkami z poprzedniego związku. Choć para wciąż czeka na dogodne okoliczności, by wziąć ślub, wiele wskazuje na to, że ten moment nadejdzie szybciej, niż później. W końcu obostrzenia przepisów, związane z pandemią koronawirusa, są stopniowo znoszone.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez dorobili się nawet niedawno nowego członka rodziny. Słodki szczeniak rasy goldendoodle był prezentem dla syna J.Lo, Maxa. Chłopiec nie rozstaje się ze swoim nowym przyjacielem.

Jennifer Lopez zabrała rodzinę i psy na wycieczkę samolotem

Paparazzi przyłapali Jennifer Lopez na lotnisku, gdzie wraz z narzeczonym, dziećmi i psami wsiadała do prywatnego samolotu. Na rodzinną wycieczkę J.Lo wybrała się w garsonce Gucci i białych kozaczkach na koturnach i wysokich obcasach. Wyglądała jak zwykle stylowo, tylko czy adekwatnie do okoliczności?

Hotplota.pl: Chłopak Adele ma dosyć ukrywania się?; Miley Cyrus na pustym stadionie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE