Jennifer Lopez ma plan na pierwszy taniec! Alex Rodriguez podoła?

2020-05-20 17:02 kp
Jennifer Lopez, Alex Rodriguez
Autor: Rex Features/East News

Co do umiejętności tanecznych Jennifer Lopez nie ma wątpliwości chyba nikt na świecie! Nic więc dziwnego, że planując swój ślub z Alexem Rodriguezem gwiazda uwzględnia wyjątkowy i efektowny pierwszy taniec. J. Lo nie ukrywa, że to ma być duże przedsięwzięcie, które zapadnie w pamięć. I tylko jedno pozostaje niewiadomą - jak poradzi sobie pan młody...

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez już od ponad roku planują swój ślub. Para zaręczyła się w marcu ubiegłego roku i choć zakochani zapewniali, że nie śpieszy im się z ożenkiem, pandemia koronawirusa sprawiła, że ostatnio po raz kolejny musieli podjąć decyzję o przełożeniu ceremonii. Nie ma jednak tego złego... teraz J. Lo i A. Rod mają więcej czasu na przygotowanie pierwszego tańca - a znając wokalistkę, ten czas Alexowi bardzo się przyda!

Przed Alexem Rodriguezem bowiem wyjątkowo trudne zadanie. Dotąd bejsbolista nie miał okazji zaprezentować światu swojego tanecznego talentu i nawet jeśli takowy w nim drzemie, z pewnością potrzeba czasu, aż ujawni się światu :) A Jennifer Lopez nie ma zamiaru iść w kwestii pierwszego tańca na ustępstwa - ma być wyjątkowo!

Jennifer Lopez planuje pierwszy taniec

Taniec to pasja Jennifer Lopez, od której zresztą gwiazda zaczynała swoją karierę. Talent 50-letniej wokalistki do dziś zachwyca jej fanów i jej narzeczonego. Teraz on sam będzie musiał pokazać kocie ruchy w obecności gości weselnych! Jak sobie poradzi? Może być ciężko, zwłaszcza, że J. Lo nie przewiduje uproszczonego układu :)

Cóż, znam różne style. Znając mnie, to będzie pewnego rodzaju duża produkcja. Jeszcze nie wiem, co to będzie.

- powiedziała wokalistka.

Myślicie, że wybierze klasycznego walca? :)

NAJNOWSZE