Jennifer Lopez i Alex Rodriguez zmieniają ślubne plany. "Nie mogą się doczekać"

2020-10-20 20:10 es
Jennifer Lopez i Alex Rodriguez
Autor: SplashNews.com/East News

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez podobnie jak wiele par na całym świecie musieli zmienić swoje ślubne plany. Przez pandemie Koronawirusa wielkie wesele nie wchodzi w grę. I chociaż teraz przygotowania musiały zwolnić, to gdy tylko będzie bezpiecznie - ruszą z kopyta.

Światowa pandemia COVID-19 wywróciła wszystko do góry nogami. Wszyscy musieliśmy zmienić swoje plany i dostosować się do życia w nowej rzeczywistości. Nawet ultra bogate i sławne gwiazdy musiało to zrobić. I tak na przykład Jennifer Lopez i Alex Rodriguez zmieniają swoje ślubne plany.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez planują ślub w bezpiecznych czasach

Wesela są w obecnym czasie wyjątkowo niebezpieczne. Jennifer Lopez i Alex Rodriguez o tym wiedzą, więc zmieniają plany. Przygotowania do wesela stanęły, ale gdy tylko będzie bezpiecznie, ruszą pełną parą.

ESKA XD #006

Tak bardzo nie mogą się doczekać ślubu. Kiedy ta pandemia się skończy, Jen zamierza iść na całość w kwestii wesela.

Zdradza źródło Hollywood Life.

Oczywiście, Jennifer Lopez i Alex Rodriguez mogliby zorganizować mała uroczystość dla najbliższych, na przykład gdzieś na plaży. Ale to nie w stylu J Lo! Chociaż byli w połowie przygotowań, zdecydowali się wszystko przesunąć na bezpieczniejszy czas.

Osoba z bliskiego otoczenia pary zdradza, że Jennifer Lopez i Alex Rodriguez kochają się tak bardzo, że nie potrzebują szybkiego ślubu, by żyć szczęśliwie.

NAJNOWSZE