Taylor Swift sprzedaje gitarę z gali ACM. Zysk ze sprzedaży pomoże w walce z Koronawirusem

2020-10-20 17:00 es
Taylor Swift na ACM 2020
Autor: Youtube.com Taylor Swift na ACM 2020

Trwa światowa pandemia. Walka z Koronawirusem pochłania ogromne ilości czasu, energii, ale także pieniędzy. Gwiazdy się angażują i pomagają na różne sposoby. Taylor Swift przekazała na aukcję swoją gitarę z występu na gali ACM. Zysk wspomoże walkę z Covid-19.

Światowa pandemia nie odpuszcza. Wciąż przybywa zakażeń i ofiar śmiertelnych. W walkę z chorobą angażują się nawet gwiazdy. Jedni po prostu przekazują darowizny, inny wykorzystują zasięgi do przypominania o zasadach bezpieczeństwa. Kolejni celebryci angażują się w zbieranie pieniędzy. Tak zrobiła m.in. Taylor Swift.

Taylor Swift sprzedaje swoją gitarę

Tegoroczna gala ACM była dla Taylor Swift wyjątkowa. Wokalistka wystąpiła tam pierwszy raz od wielu lat. Chociaż Tay odeszła w stronę popu, to jej korzeniami jest właśnie muzyka country. Tym bardziej wyjątkowa jest gitara, na której Taylor Swift zagrała piosenkę Betty podczas gali. Teraz instrument trafia na aukcję.

ESKA XD #006

Taylor Swift przekazała gitarę z występu na ACM 2020. Instrument zostanie zlicytowany podczas aukcji internetowej NASHVILLE: An Auction To Benefit ACM Lifting Lives COVID-. Jak się pewnie domyślacie - środki zebrane w ten sposób wspomogą walkę z Koronawirusem.

Czarna gitara akustyczna Gibson 2018 została podpisana przez Taylor Swift. Szacuje się, że będzie kosztować do 40 tysięcy dolarów. Wokalistka dorzuca także futerał, pasek i pięć spersonalizowanych kostek do gitary. Jedna upamiętniająca album Reputation, a pozostałe pochodzą z promocji krążka Lover.Warto dodać, że to nie jedyna sławna gitara, która idzie pod młotek. Na aukcji zostanie też zlicytowana gitara Gibsona, której Bradley Cooper używał w filmie A Star Is Born z 2018 roku.

NAJNOWSZE