Jennifer Lopez i Alex Rodriguez pod ostrzałem. Fani wściekli za fotkę w prywatnym odrzutowcu!

2020-11-26 14:00 AM
Jennifer Lopez i Alex Rodriguez
Autor: SplashNews.com/East News

Co najbardziej denerwuje fanów? Gwiazdy, które zapominają, że „zwykli” śmiertelnicy nie mają takie samego życia jak oni. Muszą więc uważać na słowa i na to, co publikują w sieci, by nie podpaść internautom. A z nimi nie ma żartów. Potrafią dosadnie napisać co myślą i szybko zgasić zbyt mocno dokazującą gwiazdę. Właśnie tego doświadcza Jennifer Lopez i jej narzeczony Alex Rodriguez. Para oberwała za fotkę w prywatnym odrzutowcu…

Pandemia spowodowana koronawirusem sprawiła, że wiele osób musiało zrezygnować ze swoich planów. Dotyczy to zarówno gwiazd jak i osób spoza show biznesu. Oczywiście jeśli jest się w posiadaniu większej ilości gotówki zawsze znajdą się sposoby na uporanie się z nudą podczas ogólnoświatowej kwarantanny. Właśnie tak zrobili Jennifer Lopez i Alex Rodriguez, którzy pochwalili się fotką z prywatnego odrzutowca. Zwykłe dla nich zdjęcie, stało się pożywką dla internautów, którzy dosłownie zmasakrowali ich w komentarzach. Czy słusznie?

ESKA XD EXTRA

Święto Dziękczynienia, które w Stanach Zjednoczonych przypada na 26 listopada obchodzone jest przez Amerykanów w bardzo huczny sposób. Przyrządzają piękne i smaczne potrawy oraz cieszą się wspólnym czasem z bliskimi. Niestety w tym roku święto to będzie zupełnie inne niż dotychczas. Ze względu na pandemię, wiele osób będzie musiało zrezygnować z rodzinnych spotkań. Ale o tym chyba zapomnieli Jennifer Lopez i Alex Rodriguez, którzy wskoczyli do prywatnego odrzutowca i polecieli prawdopodobnie na spotkanie z rodziną, by wspólnie z bliskimi spędzić Święto Dziękczynienia.

FOTKA ALEXA RODRIGUEZA WYWOŁAŁA WŚCIEKŁOŚĆ FANÓW

Fotka dodana przez Alexa Rodrigueza pojawiła się na Instagramie. Widać na niej leżącą na łóżku w prywatnym odrzutowcu Jennifer Lopez oraz ich czworonożnego przyjaciela, który trzyma głowę prawdopodobnie na kolanach Alexa.

Pani zdecydowanie gotowa na #Thanksgiving! Mamy za co być wdzięczni i cieszymy się, że wracamy do domu, aby spędzić czas z rodziną. Jakie macie plany na wakacje?

– brzmiał podpis pod postem.

Wielu internautów w odpowiedzi na post życzyła parze udanego spotkania z rodziną i wypoczynku. Jednak nie brakowało takich, którzy dosadnie dali im do zrozumienia, że post a zwłaszcza opis jest nie na miejscu.

Hmm, zobaczmy… zostań w domu. Nie można odwiedzać rodziny, jest pandemia.

Nie powinniście podróżować… Bidenowi się to nie podoba.

– brzmiał inny komentarz, w którym fan w sarkastyczny sposób nawiązał do poglądów politycznych pary.

Ludzie naprawdę walczą. Może nie pokazujcie swojego ogromnego bogactwa. Współczucie jest wszystkim, czego teraz potrzebujesz.

Ludzie stracili pracę… może przestańcie pokazywać swój prywatny odrzutowiec. Rozumiemy… jesteś bogaty.

Podobnych komentarzy było bardzo wiele. Niektórzy też przypominali Jennifer i Alexowi, że nie wszyscy mogą sobie pozwolić na taki komfort podróżowania i odwiedzenia swojej rodziny. Nie zabrakło też słów, twierdzących, że para zakpiła z rządowych zaleceń.

Ale żeby było choć trochę sprawiedliwie, pamiętajmy, że przecież Jennifer Lopez i Alex Rodriguez podobnie jak wiele osób na świecie zdecydowali się na przełożenie ślubu z powodu pandemii!

NAJNOWSZE