Premiera „Nie patrz w górę”: Jennifer Lawrence z ciążowym brzuszkiem skradła serca!

2021-12-06 13:04

W Nowym Jorku odbyła się premiera filmu „Don’t Look Up”/”Nie patrz w górę”. Na wydarzenie przybyła plejada gwiazd, ale to Jennifer Lawrence skupiła na sobie uwagę. Od ciążowego brzuszka gwiazdy nie można było oderwać wzroku!

Jennifer Lawrence to jedna z głównych gwiazd nowej netfliksowej produkcji. Czarna komedia „Nie patrz w górę” miała swoją premierę 5 grudnia w Nowym Jorku. Na czerwonym dywanie plejada gwiazd!

U boku Jennifer pojawił się m.in. Leonardo DiCaprio, ale to aktorka zwróciła na siebie uwagę innych. Ubrana w złotą, długą suknię od Diora z ozdobnymi elementami z szyfonowego materiału, która pięknie podkreślała ciążowy brzuszek aktorki. Uroku dodał jej kok i subtelny makijaż.

Sara James jak Rihanna w ESKA Live! Ciarki gwarantowane

To bardzo rzadka okazja, by zobaczyć ciążową stylizację gwiazdy, która spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Lawrence bardzo strzeże prywatności. Aktorka nie ma nawet konta na Instagramie.

Fotki z premiery możecie zobaczyć w galerii poniżej.

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Odchodzę z programu MasterChef Junior! To była cudowna przygoda, ale teraz muszę się skupić na mojej nowej restauracji. Kim jestem?

Zobacz też: Billie Eilish przyszła na galę ubrana w śpiwór