Premiera „Nie patrz w górę”: Jennifer Lawrence z ciążowym brzuszkiem skradła serca!

2021-12-06 13:04

W Nowym Jorku odbyła się premiera filmu „Don’t Look Up”/”Nie patrz w górę”. Na wydarzenie przybyła plejada gwiazd, ale to Jennifer Lawrence skupiła na sobie uwagę. Od ciążowego brzuszka gwiazdy nie można było oderwać wzroku!

Jennifer Lawrence to jedna z głównych gwiazd nowej netfliksowej produkcji. Czarna komedia „Nie patrz w górę” miała swoją premierę 5 grudnia w Nowym Jorku. Na czerwonym dywanie plejada gwiazd!

U boku Jennifer pojawił się m.in. Leonardo DiCaprio, ale to aktorka zwróciła na siebie uwagę innych. Ubrana w złotą, długą suknię od Diora z ozdobnymi elementami z szyfonowego materiału, która pięknie podkreślała ciążowy brzuszek aktorki. Uroku dodał jej kok i subtelny makijaż.

Sara James jak Rihanna w ESKA Live! Ciarki gwarantowane

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Odchodzę z programu MasterChef Junior! To była cudowna przygoda, ale teraz muszę się skupić na mojej nowej restauracji. Kim jestem?

Zobacz też: Billie Eilish przyszła na galę ubrana w śpiwór

To bardzo rzadka okazja, by zobaczyć ciążową stylizację gwiazdy, która spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Lawrence bardzo strzeże prywatności. Aktorka nie ma nawet konta na Instagramie.

Fotki z premiery możecie zobaczyć w galerii poniżej.