Jennifer Aniston żyła w domu pełnym kłótni! To dzięki temu jest tak pozytywną osobą

2020-02-12 13:21 AM
Jennifer Aniston
Autor: SOPA Images/Sipa USA/East News

Jennifer Aniston słynie z pozytywnego podejścia do życia. Optymizmem zaraża nie tylko osoby ze swojego otoczenia, ale także swoich followersów. Jennifer na każdym możliwym kroku stara się przekazywać innym radość. Co ciekawe, gwiazda w dzieciństwie wcale nie miała samych dobrych chwil…

Jennifer Aniston w wywiadzie opowiedziała o sobie i o tym jak radzi sobie z przeciwnościami losu. Każdy kto śledzi aktorkę w social mediach wie, jak optymistyczną jest ona osobą. Jak twierdzi ona sama, jej osobowość ukształtowały niekoniecznie dobre doświadczenia z życia. Jennifer w rozmowie z Sandrą Bullock opowiedziała o tym, jak udaje jej się zachować spokój w kryzysowych sytuacjach. Okazuje się bowiem, że aktorka dorastała w domu pełnym kłótni. Zapytana o swoje podejście do życia, Aniston wyjaśniła, że zawsze stara się być osobą pozytywną i chce tym zarażać każdą napotkaną na swojej drodze osobę.

„Wydaję mi się, że pochodzi to z dorastania w destabilizowanym domu, w którym czułam się niebezpiecznie, ponieważ obserwowałam, jak dorośli nie są dla siebie mili i byłam świadkiem zachowań, których w przyszłości nie chciałam powtarzać. Mówiłam sobie: nie chcę taka być, nie chcę tego robić. Nie chciałam żeby ktokolwiek kogo spotkałam na swojej drodze to odczuł. Myślę więc, że podziękowania należą się moim rodzicom”. – mówiła aktorka.

Rodzice Jennifer rozwiedli się gdy ta miała zaledwie 9 lat. Również przeprowadzka do Los Angeles pomogła jej uporać się z traumą i sprawić, że pozytywnie spojrzała na świat.

NAJNOWSZE