Jennifer Aniston o dzieciach, terapii i...aplikacjach randkowych. Korzysta z nich?

2021-06-23 22:03 es
Jennifer Aniston
Autor: B2820/Photoshot/East News

Jennifer Aniston to jedna z gwiazd show-biznesu, która nie zdecydowała się na dzieci. Dziś już raczej nie musi odpowiadać na wścibskie pytania dotyczące ciąży. Jednak jeszcze kilka lat temu to był bardzo gorący temat. Okazuje się, że nawet rodzina aktorki nie dawała jej żyć. Jennifer Aniston miała tak bardzo dość tłumaczenia się z braku potomstwa, że potrzebowała terapii.

Jennifer Aniston od lat cieszy się wielką popularnością. Zyskała sławę dzięki roli w serialu Przyjaciele. Można śmiało powiedzieć, że z całej szóstki z Friends to właśnie Aniston osiągnęła najwięcej.

Uwagę przyciągają nie tylko jej osiągnięcia zawodowe, ale także życie prywatne. Szczególnie głośne było jej małżeństwo z Bradem Pittem.

Przez wiele lat Jennifer Aniston musiała się publicznie tłumaczyć z braku potomstwa. Okazuje się, że w tej kwestii atakowały ją nie tylko najróżniejsze media, ale i najbliższa rodzina.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Jennifer Aniston bombardowana pytaniami o dzieci

W XXI wieku jeszcze nie do wszystkich zdążyło dotrzeć, że nie każda kobieta chce mieć dzieci. Jennifer Aniston jest jedną z tych, które potomstwa nie mają. Przez lata była bombardowana pytaniami o ciąże. Również ze strony swojej najbliższej rodziny.

Wiesz, czasem nie pomagasz członkom swojej rodziny, dopytując „co to jest? Masz dziecko? Bierzesz ślub?"

Mówiła w rozmowie z People.

Dodała, że jej rodzina potrzebowała lat, by nauczyć się, że medialne doniesienia o jej kolejnych ciążach - również bliźniaczych - to plotki.

Zainteresowanie mediów zawartością jej macicy i życia prywatnego było tak duże, że Jennifer Aniston musiała skorzystać z terapii. Jak sama mówi - dużo z niej wyciągnęła.

Dziś gwiazda Friends jest singielką. Wyznała także, że nie korzysta z aplikacji randkowych.

Absolutnie nie. Zamierzam po prostu trzymać się normalnych sposobów umawiania się na randki - ktoś cię zaprasza. Wolałbym, żeby tak było.

Mówiła.

Wspomniała także, że małżeństwo nie jest dla niej teraz priorytetem. Zamiast tego woli poszukać prawdziwego partnera.

Trzymamy kciuki, żeby się udało!

NAJNOWSZE