David Schwimmer pokazał zdjęcia zza kulis Friends Reunion! Jest ujęcie z Jennifer Aniston

2021-06-08 10:51 kp
Friends Reunion
Autor: Album Online/East News

Emocje po premierze specjalnego odcina Friends nie mijają. Gwiazdy serialu po latach miały okazję, by znów się spotkać na planie, co wywołało u nich mnóstwo wspomnień. Towarzyszące temu emocje wciąż są wielkie, o czym świadczy najnowszy post Davida Schwimmera na Instagramie. Gwiazdor dodał zdjęcia zza kulis show, w tym urocze zdjęcie z jego miłością z tamtych czasów - Jennifer Aniston!

Spotkanie po latach było dla Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisy Kudrow, Davida Schwimmera, Matta LeBlanca i Matthewa Perry'ego okazją do powspominania dawnych czasów. Friends przyniosło aktorom gigantyczną popularność i już na zawsze powiązało ich nazwiska z bohaterami serialu. Po latach wspólnej pracy aktorzy zostali też przyjaciółmi w życiu prywatnym.

Na spotkanie w ramach Friends Reunion gwiazdorzy i fani serialu czekali od 2019 roku. Zgodnie z planem odcinek specjalny miał zostać zrealizowany w 2020 roku, jednak jego nakręcenie w pierwotnej formie długo utrudniała pandemia koronawirusa. W końcu się udało i szybko okazało się, że warto było czekać. Było mnóstwo wzruszeń i tajemnic sprzed lat - Jennifer Aniston i David Schwimmer zdradzili chociażby, że bardzo mocno się w sobie w tamtych czasach podkochiwali!

>> Jennifer Aniston i David Schwimmer naprawdę mieli romans? "Kochałem się w niej!"

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

David Schwimmer i Jennifer Aniston na nowym zdjęciu

Nic więc dziwnego, że po gorącym wyznaniu z Friends Reunion - przypomnijmy, że Jennifer Aniston i David Schwimmer zdradzili, że bardzo mocno się w sobie kochali przez pierwsze sezony, jednak nie stworzyli związku, ponieważ każde z nich było zawsze zajęte - fani z ciekawością wypatrują nowych zdjęć aktorów. Taką fotką podzielił się teraz serialowy Ross, wrzucając na Instagram zdjęcia zza kulis ostatniego odcinka.

Na ostatnim zdjęciu z nowej galerii aktora widzimy go z wtuloną w niego Jennifer Aniston. David Schwimmer podpisał zdjęcie poetycko:

Po bardzo długim dniu, ostatni uścisk tej nocy

- czytamy.

Zobaczcie wszystkie nowe zdjęcia od Davida Schwimmera!

NAJNOWSZE