Jenna Dewan o trudach rodzicielstwa. Channing Tatum nie wspierał jej po porodzie

2021-08-03 19:03 es
Jenna Dewan
Autor: Sipa USA/Sipa USA/East News

Jenna Dewan i Channing Tatum przez lata tworzyli jedną z najpiękniejszych par show-biznesu. Jednak postanowili się rozstać. Najtrudniejsze w tym wszystkim było podzielenie opieki nad ich córką - Everly. Jednak para rozstała się w przyjaźni i obyło się bez większych dramatów. Choć w podcaście Jenna Dewan wspomniała, że Channing Tatum nie wspierał jej po porodzie...

Jenna Dewan i Channing Tatum pobrali się w 2010 roku. I przez dekadę tworzyli jedną z najbardziej uroczych par w świecie gwiazd. Doczekali się w międzyczasie córki. Everly Tatum przyszła na świat w 2013 roku.

Na szczęście dla dziewczynki, jej rodzice rozstali się w dość przyjaznej atmosferze. Jenna Dewan i Channing Tatum po rozwodzie, zamiast rozkręcać rozstawione dramy, zajęli się własnym życiem.

Dopiero teraz Jenna Dewan zdecydowała się odnieść do wspólnej przeszłości. Zdradziła, że Channing Tatum nie pomagał jej po porodzie!

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

Jenna Dewan: Channing Tatum nie pomagał jej po porodzie

Narodziny dziecka to mnóstwo pracy! Najczęściej spada ona na barki kobiety... W podcaście Dear Gabby aktorka wspomniała, że po porodzie była bez partnera przez wiele tygodni.

40-letnia aktorka, urodziła córkę w Londynie, podczas gdy Channing Tatum filmował w okolicy. Wyjaśniła, że po porodzie musiała podróżować z noworodkiem i kontynuować pracę w Vancouver!

- Musiałem z nią podróżować, a wtedy Chan nie był dostępny, aby być z nami w większości. Więc byłam ja, mój Doula i Evie samodzielnie podróżująca po sześciu tygodniach. To było naprawdę trudne, ponieważ były to długie godziny. Miałam non stop przy sobie. To było właśnie naprawdę trudne.

Mówiła Jenna Dewan.

Jakby opieka nad noworodkiem bez pomocy partnera nie była dość wymagająca, aktorka wciąż przecież musiała pracować!

Miałam dużo niepokoju po porodzie. To było tak, jakbym nigdy nie miała chwili wytchnienia. Wiesz, wstajesz kilka razy w nocy, a potem pracujesz przez cały dzień. Karmiłam piersią, odciągałam, byłam bez partnera, mam na myśli... to po prostu szaleństwo.

Relacjonowała aktorka.

Jenna Dewan niedawno została mamą po raz drugi. Jakie jeszcze gwiazdy ostatnio urodziły?

NAJNOWSZE