Jason Momoa bez obrączki. To pierwsze zdjęcia od rozstania z Lisą Bonet!

2022-01-18 13:58 mm

Jason Momoa pokazał się publicznie pierwszy raz od czasu ogłoszenia rozwodu z Lisą Bonet. Para rozstała się po 16 latach związku. Na palcu aktora nie ma już obrączki ślubnej!

Lisa Bonet i Jason Momoa byli przez wielu uważani za jeden z najtrwalszych i najbardziej wzorowych związków w całym Hollywood. Niestety w połowie stycznia okazało się, że nawet najbardziej zgrane pary może dopaść kryzys. I to na tyle poważny, że kończy się rozwodem. Po 5 latach małżeństwo Jasona i Lisy rozpadło się, o czym aktorska para poinformowała w specjalnym oświadczeniu 13 stycznia. Oboje wychowują wspólnie dwójkę dzieci.

Jason Momoa już bez obrączki

5 dni po ogłoszeniu rozwodu w sieci pojawiły się nowe zdjęcia Jasona Momoa. Aktor znany m.in. z roli Khala Drogo w serialu "Gra o tron" został sfotografowany pod jednym z marketów w Los Angeles.

Dziennikarze zwracają uwagę na dłonie Jasona. Z tego, co widać na zdjęciach, z palca aktora zniknęła już obrączka ślubna... Szybko poszło!

Brak obrączki może niektórych szokować, bo w oświadczeniu rozstający się małżonkowie zapewniali o trwającej miłości.

Rozstajemy się. Dzielimy się tym nie dlatego, że uważamy, że warto to opublikować, ale żeby zajmować się naszym życiem i zrobić to z godnością i uczciwością.

Miłość między nami trwa, ewoluuje w sposób, w jaki pragnie być znana i przeżywana. Uwalniamy się nawzajem

- pisali niedawno Jason Momoa i Lisa Bonet.

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2
Sonda
Pytanie do zaślubionych: zawsze nosisz na palcu obrączkę?
NAJNOWSZE