Jarosław Bieniuk nie przyszedł na premierę książki o Annie Przybylskiej! Dlaczego?

2017-09-19 0:00
Jarosław Bieniuk na imprezie AVONA! Fani komentują: „Coś krótka ta jego żałoba”
Autor: akpa

Dlaczego Jarka zabrakło w tak ważnym momencie?

27 września 2017 do sprzedaży trafi książka zatytułowana Ania. To historia Anny Przybylskiej, opowiedziana przez najbliższe jej osoby.

W Gdyni odbyła się premiera wydawnictwa z udziałem m.in. mamy zmarłej aktorki, a także jej przyjaciół - także tych ze świata szołbiznesu. Zabrakło jednak osoby, z którą Ania Przybylska tworzyła rodzinę. Jarosław Bieniuk nie przybył na uroczystość dlaczego? Były piłkarz przyznaje, że nie czuł się gotowy. Mimo, iż od śmierci ukochanej minęły prawie trzy lata, on wciąż nie oswoił się z jej odejściem.

"Nie mogłem być obecny na premierze książki i pewnie minie jeszcze trochę czasu zanim zdołam ją w całości przeczytać bez ścisku w gardle. Ja wspomnienia z mojego życia z Anią wciąż jeszcze układam w głowie i przede wszystkim w sercu. Mam nadzieję, że przyjdzie czas, kiedy udźwignę słowa, żeby opisać tę piękną historię, pięknego życia z najpiękniejszą i najlepszą osobą, jaką znałem. Dziś jest dla mnie jeszcze za wcześnie i przyznaje się do tej słabości bez wstydu" - powiedział Jarosłąw Bieniuk w rozmowie z serwisem Jastrzabpost.com.

Ania Przybylska na premierze
Autor: SE/ East News
NAJNOWSZE