Janusz Dzięcioł nie żyje! Zwycięzca 1. edycji Big Brother wjechał pod pociąg [NOWE SZCZEGÓŁY]

2019-12-06 10:30 mw
Janusz Dzięcioł nie żyje - wypadek zwycięzcy pierwszej edycji Big Brother
Autor: VIPHOTO/East News

Nie żyje uczestnik i zwycięzca pierwszej edycji polskiego Big Brothera, Janusz Dzięcioł. Jak podają media, zginął w wypadku na torach kolejowych. Według doniesień prasy, Janusz Dzięcioł wjechał pod pociąg na niestrzeżonym przejeździe kolejowym. Mężczyzna zginął na miejscu.

O tragicznym wypadku śmiertelnym z udziałem zwycięzcy pierwszego Big Brothera donosi Gazeta Pomorska.

Z ustaleń dziennikarzy wynika, że Janusz Dzięcioł zginął na przejeździe kolejowym w Białym Borze pod Grudziądzem. Do wypadku doszło w piątek 6 grudnia około godziny 8:45.

Jak zaznacza autor artykułu, przejazd kolejowy, na którym doszło do wypadku, nie ma szlabanów.

Niestety, jest to wypadek śmiertelny. Jak się dowiadujemy nieoficjalnie, w wypadku zginął Janusz Dzięcioł, zwycięzca pierwszej edycji programu Big Brother, szef straży miejskiej w Świeciu nad Wisłą, poseł na Sejm VI i VII kadencji

- donosi Gazeta Pomorska.

Informacje o tym, że ofiarą wypadku jest Janusz Dzięcioł, potwierdziła szefowa Prokuratury Rejonowej w Grudziądzu Agnieszka Reniecka.

"Otrzymałam informację ustną od prokuratora pracującego na miejscu, że ofiarą wypadku jest były poseł Janusz Dzięcioł" - powiedziała w rozmowie z prasą.

Janusz Dzięcioł
Autor: Vip Photo / East News

Janusz Dzięcioł miał 65 lat. Był uczestnikiem i jednocześnie zwycięzcą pierwszej polskiej edycji programu Big Brother, emitowanej na antenie TVN w 2001 roku.

Janusz Dzięcioł był szefem Straży Miejskiej w Świeciu nad Wisłą. W latach 2007-15 pełnił funkcję posła na Sejm (startował w wyborach z ramienia Platformy Obywatelskiej).

NAJNOWSZE