Mam Talent 15

i

Autor: AKPA Mam Talent 15 - nowa odsłona programu

Talent show

Jan Pirowski debiutuje w "Mam Talent". Nowa energia i wiele emocji

2024-03-03 13:50

W 15. sezonie programu "Mam Talent" do ekipy dołączyły nowe twarze znane ze świata rozrywki: Julia Wieniawa, Agnieszka Woźniak-Starak oraz Jan Pirowski. Ten ostatni, zdobył popularność dzięki udziałowi w formatach stacji TTV oraz wieloletniej pracy w Radiu ESKA. W "Mam Talent" występuje w roli prowadzącego. Dzięki nowej odsłonie programu oraz niezwykle utalentowanym uczestnikom, pierwszy odcinek talent show dostarczył widzom niezapomnianych emocji.

Widzie długo czekali na nowy sezon "Mam Talent", a za nami pierwszy odcinek popularnego show, tym razem jednak w odświeżonej odsłonie. W sobotę 2 marca 2024 o godzinie 20:00 na antenie zobaczyliśmy skład nowego jury. Do ekipy dołączyła Julia Wieniawa oraz Marcin Prokop, który wcześniej występował jako prowadzący. Niezmiennie jednak, w roli jurorki, możemy oglądać, Agnieszkę Chylińską, bez której trudno wyobrazić sobie ten program. Za kulisami natomiast pojawił się zupełnie nowy duet prowadzących - doświadczona dziennikarka Agnieszka Woźniak-Starak oraz Jan Pirowski, którego doskonale znają widzowie TTV i słuchacze Radia ESKA, w którym pracuje od dekady, a obecnie prowadzi audycję „Wrzuć na luz”, której można słuchać od poniedziałku do piątku w godzinach 15-18. Jeszcze przed premierą pierwszego odcinka "Mam Talent" Janek mówił, czym jest dla niego udział w popularnym formacie.

Cieszę się, że ludzkie serce jest skonstruowane z dwóch komór, bo w jednej płynie u mnie radiowa krew a w drugiej telewizyjna. To wielki zaszczyt i przyjemność każdego dnia zapraszać do tego krwioobiegu nowych ludzi, bo to właśnie energia słuchaczy, widzów, ich talenty i ogrom różnych osobowości są dla mnie absolutnie fascynujące i napędzają mnie do pracy. Teraz jeszcze więcej z nich będzie mogło pokazać na scenie swój talent, który wykuwają niestrudzenie w zaciszu domowym często przez kawał swojego życia - oznajmił Jan Pirowski.

Eryk Moczko z viralowym "Enzo". To będzie hit! | ESKA

Jan Pirowski w "Mam Talent" dał się poznać z najlepszej strony

Na scenie "Mam Talent" mieliśmy okazję zobaczyć niezwykle uzdolnionych uczestników, którzy zaprezentowali swoje umiejętności. Nie obyło się bez zachwytu jurorów i owacji na stojąco, a nowi prowadzący wspierali każdego z osobna i zza kulis komentowali zapierające dech w piersiach występy. Nowy duet stanął na wysokości zadania, a ich profesjonalizm i zaangażowanie zauważyli widzowie, którzy po programie chętnie komentowali w mediach społecznościowych ich debiut.

Jestem pozytywnie zaskoczona. Fajnie się oglądało. Jury trafnie oceniało, no i wspaniali prowadzący Agnieszka i Janek - czytamy na oficjalnym profilu "Mam Talent" na Instagramie.

Odcinek bardzo mi się podobał! Już się nie mogę doczekać drugiego - czytamy dalej.

Świetni prowadzący Agnieszka Woźniak Starak i Jan Pirowski - komentuje fanka.

Jestem na tak. Fajny program. Nowi prowadzący też fajni - dodała kolejna internautka.

Oczywiście, debiutującym prowadzącym zawsze towarzyszy pewna dawka presji i niepewności, ale Jan Pirowski wydaje się radzić sobie z tą sytuacją bardzo dobrze. Jego entuzjazm oraz zaangażowanie w to, co robi, oraz umiejętność budowania relacji z uczestnikami są widoczne na ekranie, co przekłada się na pozytywny odbiór wśród widzów.