Rodzice Britney Spears kazali Jamie Lynn Spears zrobić ABORCJĘ?! Szokujące wyznanie

2021-10-22 16:02 es
Jamie Lynn Spears
Autor: Splash News/EAST NEWS

Choć Jamie Lynn Spears nie zrobiła tak spektakularnej kariery, jak Britney Spears, również weszła do show-biznesu. Z powodzeniem grała w serialu Zoey 101, jednak musiała zawiesić karierę, ponieważ w wieku 16 lat zaszła w ciążę. Zagraniczne media dotarły do fragmentów książki celebrytki. Rodzice Britney Spears mieli nalegać na aborcję lub adopcję!

Dziś ponownie cały świat żyje kuratelą Britney Spears. Informacje o jej rodzicach, które trafiają do mediów, nie stawiają ich w najlepszym świetle. Zdaje się, że Jamie Spears to chciwy gość, który wykorzystuje córkę, a Lynne Spears nie kiwnęła palcem, by temu zapobiec.

Fani Britney Spears skrytykowali też młodszą siostrę idolki. Jamie Lynn Spears według nich niewystarczająco wspierała piosenkarkę. Co więcej, celebrytka zdecydowała się na wydanie książki. Ich zdaniem chce w ten sposób wybić się na plecach cierpiącej siostry.

Do zagranicznych mediów trafiły pierwsze fragmenty książki Jamie Lynn Spears - Rzeczy, które powinnam powiedzieć. Jest ostro!

NAJBARDZIEJ NIEBEZPIECZNE drogi w Polsce | ESKA XD - Prosto z salonu #34

Rodzice Jamie Lynn Spears nakłaniali ją do aborcji

Jamie Lynn Spears nie zrobiła tak spektakularnej kariery, jak jej siostra. Choć miała na koncie cieszący się sporą popularnością serial Zoey 101. Tam wcielała się w tytułową bohaterkę oraz zaśpiewała czołówkę. Po 5 sezonach serial się zakończył.

Głównym powodem była ciąża aktorki. Jamie Lynn Spears zaszła w nią mając zaledwie 16 lat. Dopiero teraz opisała piekło, które wówczas przeszła.

W jednym fragmencie Jamie Lynn Spears napisała, że ludzie z jej najbliższego kręgu:

Przyszli do mojego pokoju, próbując przekonać mnie, że urodzenie dziecka w tym momencie mojego życia było strasznym pomysłem… Zabije twoją karierę. Nie wiesz, co robisz. Są tabletki, które możesz brać. Możemy pomóc Ci uporać się z tym problemem… Znam lekarza. Wszyscy wokół mnie po prostu chcieli ten "problem" usunąć.

Jamie Lynn Spears wyjaśniła, że doradzano jej aborcję jako najlepsze rozwiązanie. Odmawiała, więc proponowano również adopcję.

Żeby utrzymać wszystko w tajemnicy, 16-latka została odcięta od znajomych. Zabrali jej nawet telefon, żeby nie mogła się z nikim skontaktować! Jamie Lynn Spears twierdzi, że nie pozwolono jej nawet powiedzieć Britney, że jest w ciąży:

Potrzebowałam jej bardziej niż kiedykolwiek, a ona nie była w stanie mi pomóc w moim najbardziej bezbronnym czasie… Do dziś ból związany z niemożnością powiedzieć mojej siostrze mi ciąży.

Atmosfera w rodzinie była tak napięta, że miało nawet dojść do przepychanki między Jamie Lynn Spears, a jej ojcem!

Ostatecznie zespół aktorki zawarł umowę na wyłączność z OK! Magazyn, aby opisali historię ciąży i opublikowali pierwsze zdjęcia jej dziecka. Z fragmentów książki Jamie Lynn Spears dowiadujemy się, że wraz z mamą uciekły "do ​​jakiejś chaty w Connecticut, żeby się ukryć, dopóki nie ukazał się artykuł".

Coś nam mówi, że w szafie rodziny Spears jest jeszcze więcej trupów!

Zobacz też:

NAJNOWSZE