Jakub Rzeźniczak

i

Autor: AKPA

Gwiazdy

Jakub Rzeźniczak pokazał córkę! Fani już wiedzą, do kogo jest podobna

2024-01-09 14:49

Paulina i Jakub Rzeźniczakowie nie zamierzają ukrywać swojego szczęścia i chętnie dzielą się romantycznymi kadrami w mediach społecznościowych. Kiedy tylko na jaw wyszło, że już niedługo na świecie pojawi się ich córeczka zakochani zaczęli dzielić się tym, jak przygotowują się do wielkiego dnia i narodzin pociechy. Teraz celebryci postanowili pokazać twarz dziewczynki. Ich fani wiedzą już, którego z rodziców przypomina bardziej.

O tym, że Jakub i Paulina Rzeźniczakowie spodziewają dziecka wiedzą już chyba wszyscy. Wieść o radosnych oczekiwaniach pary w mgnieniu oka obiegła sieć oraz media społecznościowe celebrytów. Szczególnie, że w ostatnich latach sporo mówiło się o perypetiach sercowych piłkarza. Jakub Rzeźniczak w przeszłości kilkukrotnie był zaręczony i dwa razy stanął na ślubnym kobiercu. Po raz pierwszy miłość ślubował Edycie Zając, jednak po trzech latach okazało się, że ten zdradził swoją partnerkę z Eweliną Taraszkiewicz. Owocem ich romansu jest sześcioletnia Inez, z którą piłkarz nie chce utrzymywać żadnego kontaktu. Krótko po rozwodzie z Edytą na jego drodze stanęła Magdalena Stępień , która zaszła w ciążę i urodziła Oliwiera. Niestety ich synek zmarł po kilkumiesięcznej walce z nowotworem. W listopadzie 2022 roku piłkarz poślubił Paulinę Nowicką. Przyznał, że kiedy tylko ją poznał opowiedział jej całe swoje życie i wiedział, że w końcu znalazł kogoś, z kim zwiąże się już na zawsze. Rok później okazało się, że zakochani spodziewają się córki. Teraz, kiedy do rozwiązania zostało już coraz mniej czasu, postanowili wrzucić do sieci nagranie z USG 4D, na którym możemy zobaczyć twarz ich pociechy.

PODSUMOWANIE ROKU 2023 | Maks on air

Jakub Rzeźniczak - córka

Córka Jakuba Rzeźniczaka przyjdzie na świat najprawdopodobniej pod koniec zimy. Poród Pauliny zbliża się wielkimi krokami, a zakochani, chcąc zebrać sobie wyjątkowe pamiątki z ostatnich miesięcy, chętnie tworzą fotografie i nagrania, na których możemy zobaczyć ciążowy brzuszek celebrytki. W najnowszym poście pary możemy zobaczyć m.in. ich wspólne zdjęcie z testem ciążowym.

Cześć mamo, cześć tato! Wiem, że od dawna na mnie czekacie. Czasem jest trudno i też bardzo chcę was poznać. Obiecuję, że przybędę wkrótce, by was zobaczyć w 2024 -słychać w tle.

Jednak to nie wszystko. Pojawił się także film z nagrania USG 4D zrobiony 6 stycznia 2024, na którym możemy zobaczyć twarz dziewczynki. Wielu internautów uważa, że ich córeczka to wykapana mama.

Paulinki kopia. Wszystkiego dobrego dla was

Będzie mini mamusia Paulinka

Chyba do Pauliny córeczka podobna

Listen on Spreaker.