Jakub Rzeźniczak

i

Autor: Kamil PIKLIKIEWICZ/East News / Screen/Instagram/@jakubrzezniczak25 Jakub Rzeźniczak zrobił nowy tatuaż

Jakub Rzeźniczak na dowód miłości zrobił sobie tatuaż. Taki sam ma jego ukochana

2022-09-29 10:16

Jakub Rzeźniczak, wraz z narzeczoną Pauliną Nowicką zdecydowali się na wspólny tatuaż. Para wybrała taki sam wzór. Piłkarz opublikował wyjątkowe wideo w mediach społecznościowych, a fani mają mieszane uczucia.

Jukub Rzeźniczak w ostatnim czasie przeżywa trudne chwile. Kiedy u jego syna wykryto groźnego guza, jego była partnerka i matka dziecka, szukała pomocy u specjalistów w Izraelu, jednak leczenie nie przyniosło efektów. Na początku lipca rodzice Oliwierka ogłosili, że ich synek nie wygrał walki z chorobą. Zdruzgotany piłkarz ma u swego boku kobietę, która mocno go wspiera.

Jakub Rzeźniczak wyraża swoje uczucia za pomocą tatuażu

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka od grudnia 2021 roku cieszą się narzeczeństwem i wygląda na to, że para jest bardzo mocno w sobie zakochana. Zdecydowali się przypieczętować swoją miłość w oryginalny sposób. Zrobili sobie identyczne tatuaże, a piłkarz i jego ukochana opublikowali wideo z wizyty w studio.  Widzimy, że Jakub i Paulina upatrzyli sobie motyw kwiatka, który w miejscu łodygi ma napis "always". Para wyznała również, że to już ich druga wspólna dziarka.

Internauci mają mieszane uczucia i postanowili wyrazić swoje zdanie na temat ich oryginalnego pomysłu.

Wolałabym zrobić tatuaż czczący pamięć syna a nie kwiatek - czytamy pod nagraniem.

Są razem szczęśliwi, kochają się i super niech tak pozostanie, ale za bardzo afiszują się tą radością a obliczu tragedii jaka miała miejsce tylko dwa miesiące temu. - napisał internauta.

Większość osób jednak bardzo kibicuje Jakubowi i Paulinie i bardzo pochwalili ich pomysł na identyczne tatuaże.

Każdy przechodzi żałobę jak chce. I skąd tyle w ludziach nienawiści i zła - pożaliła się fanka.

A może tak dajcie ludziom żyć jak chcą, niech każdy sobie żyje po swojemu i układa SWOJE ŻYCIE jak mu się podoba. Piszecie tu wstrętne komentarze, odnosicie się do żałoby, komentujecie tatuaż w sposób żenujący - czytamy dalej.

Co sądzicie o takim sposobie na wyznanie sobie miłości?

Wiktoria wygrała 35 000 PLN w Pomarańczowa czy Niebieska! Tak się cieszyła!