Jakub Rzeźniczak

i

Autor: AKPA / Screen/Instagram/@jakubrzezniczak25 Jakub Rzeźniczak z Pauliną Nowicką o poranku - piłkarz opublikował uroczy filmik

Jakub Rzeźniczak tuli w łóżku narzeczoną. Urocze wideo chwyta za serce

2022-09-22 11:41

Jakub Rzeźniczak opublikował w sieci wideo ze swoją narzeczoną Pauliną Nowicką. Jak widać, miłość między nimi cały czas kwitnie, a para nie szczędzi sobie czułości. W łóżku pojawili się również dwaj niespodziewani goście: "Najlepszy poranek z pieskami w łóżku". Fani są oczarowani tym widokiem.

Jakub Rzeźniczak w latach 2008-2014 był reprezentantem Polski, a w narodowej kadrze rozegrał dziewięć spotkań. Rzeźniczak to utytułowany sportowiec, który przed laty został okrzyknięty najlepszym piłkarzem w historii klubu Legii Warszawa - Rzeźniczak strzelał bramki dla warszawskiego klubu w latach 2004-2006 oraz 2007-2017. Od 11 czerwca 2019 jest piłkarzem klubu Wisła Płock.

Zakochany po uszy Jakub Rzeźniczak nagrywa o poranku swoją ukochaną

Czytelnicy tabloidów znają go bliżej z afer związanych z jego niewiernością. Jego pierwszą żoną była modelka Edyta Zając (2016-2020), którą zdradził z Magdaleną Stępień, z którą związał się w 2020 roku. Kiedy kobieta była jeszcze w ciąży, piłkarz odszedł do Pauliny Nowickiej, której oświadczył się w grudniu 2021 roku. Jedni wróżyli im rychłe rozstanie, inni do tej pory mocno kibicują ich związkowi. I wygląda na to, że miłość cały czas między nimi kwitnie. Zakochany piłkarz opublikował w sieci ujmujące wideo, na którym widzimy, jak para spędza poranek w łóżku. W błogim lenistwie uczestniczyły również ich pupile  - pieski rasy cavalier king charles spaniel.

Fani nie mogli przejść obojętnie obok tego uroczego nagrania, pisząc w komentarzach:

Pięknie wyglądacie, widać tyle prawdziwej miłości. Życzę Wam wszystkiego co najpiękniejsze. Panu życzę wiele spokoju i mimo wszystko uśmiechu choć zdaje sobie sprawę jako matka małego dziecka że nie jest łatwo. Nie znam Pani Pauliny ale wydaje się być wyjątkowo ciepłą i wspaniałą osobą w której znajdzie Pan ukojenie. Dużo szczęścia. PS: oczywiście pieski wspaniałe - napisała fanka.

Czasem człowiek musi przejść wiele dróg aby znaleźć tą właściwą, czasem ścieżki bywają kręte, kamieniste, pojawiają się rozdroża i znaki zapytania. Mimo wszystko życzę spełnienia, spokoju i odnalezienia swojego miejsca w życiu. Trzymam kciuki za Was! - dodała kolejna internautka.

Paulina Nowicka - kim jest narzeczona Jakuba Rzeźniczaka?

Narzeczoną Jakuba Rzeźniczaka jest Paulina Nowicka - kobieta ma 29 lat i pochodzi z Międzyrzecza. Jest absolwentką kierunku resocjalizacja na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. W 2016 roku brała udział w konkursie Miss Wielkopolska 2016, a w 2018 roku wystąpiła w jednym z teledysków rapera DonGURALesko.

NAJGORSZY PRZEDMIOT NA ŚWIECIE - Kasia Węsierska o WF-ie | ESKA XD - Fit vlog #57